У наше століття професія психолога стає все більш актуальною. Вирішувати життєві завдання з фахівцем можна легко і ефективно. Психологічні знання поширилися на багато сфер життя людини: сім'я, робота, здоров'я, самопізнання і багато іншого.
Тепер людині не потрібно ходити кругами і мучитися здогадками, як вирішити конфлікти, досягти успіху в кар'єрі, знайти супутника життя, поправити здоров'я і т.д. Адже вивчати себе і шукати відповіді самому заняття, звичайно, цікаве і корисне. Але буває такі життєві обставини, коли процес пошуку рішення потрібно оптимізувати, коли сама людина зайшов у глухий кут, йому не вистачає ресурсів і знань. І навіть володіючи вагомим багажем знань, не може визначитися, як їх краще застосувати в конкретному випадку.
Переваги роботи з психологом такі, що він, володіючи спеціальними знаннями, побачить ситуацію глибше, проведе діагностику і визначить, що заважає людині мати те, до чого він прагне. Він допоможе знайти спосіб усунення негативних процесів всередині людини і в його зовнішньому світі. Адже варто пам'ятати, що проблеми в житті не виникають на порожньому місці. Щастя і нещастя - це результат роботи нашого внутрішнього світу, цілої Всесвіту зі своїми таємницями і глибинними процесами. Буває так, що якісь з цих процесів працюють некоректно і порушують загальний лад. А раз його немає всередині, немає і зовні.
Багато людей мріють про те, щоб їх життя змінилося як у казці за одну мить. Так, таке можливо. Але чудеса трапляються не тому що їх створює психолог, а тому що людина готова до них, він вірить в своє зцілення і успіх, він прагне до них всім серцем. Можна сказати, що психолог може навчити створювати своє життя, показати, як це робиться, розповісти, чому раніше не виходило і допомогти позбавитися від внутрішніх обмежень.
Особисте спілкування на прийомі у психолога зазвичай складається з двох компонентів: обговорення, аналіз, діагностика і застосування психокорекційних підходів.
Потрібен психолог?! Знайти його можна тут.
Все що необхідно знати про нього і його допомогу.
Основні теми звернення до психологів:
• Страхи, депресивні стани.
• Важкі кризи, травми, горе.
• Проблеми в спілкуванні, конфлікти.
• Самотність, створення відносин, вибір партнерів.
• Сімейне та дитяче консультування.
• Психологічна діагностика.
• Профорієнтація.
• Пошук сенсу життя, самовизначення.
• Робота з хворобами тіла.
Скільки сеансів потрібно пройти? Кожна людина індивідуальна, він приходить з певним завданням. Хтось приходить, щоб визначитися з вибором. Іноді для цього достатньо і однієї зустрічі. Якщо ж людина перебуває в депресивному стані, затяжному неврозі то, буде потрібно неодноразове відвідування сеансів фахівця. Режим відвідувань людина може вибрати сам. Зазвичай один-два рази на тиждень є оптимальним графіком. Іноді й рідше, з тривалими перервами.
Психолог не прописує лікарські препарати. Він допомагає людині зцілитися без ліків. Хоча іноді він працює разом з представниками медицини: психіатрами, невропатологами, особливо якщо стикається з важкими клінічними випадками психічних, нервових захворювань.
|