Існує два основних параметра вибору септика: його продуктивність і тип ґрунту, в який він буде встановлений. Велике значення має і ціна конструкції. У деяких випадках вона навіть грає головну роль, але такий підхід не найправильніший.
Продуктивність септика - це кількість стічних вод, які він може переробити за добу безперервної роботи при нормальних умовах. Показник визначається виробникам на стадії розробки і перевірки якості виробу.
Завдання покупця - заздалегідь розрахувати необхідну продуктивність септика для конкретного житлового приміщення. Для цього використовується досить примітивна формула: кількість постійних мешканців Х 200 літрів (середня витрата води на одну людину в приватному будинку) Х 3 дня.
При розрахунку варто враховувати і індивідуальні особливості кожного окремого приміщення. Наприклад, якщо в ньому часто гостюють, можна вибрати більш потужну конструкцію.
Замовляйте септик для вашого дому тут: септик для частного дома цена с установкой . Великий вибір якісних септиків за доступними цінами, плюс установка входить у вартість..
Кількість вільного місця для установки грає велику роль. Разом з продуктивністю збільшує і обсяг ємності, а значить і її лінійні розміри.
Септики для приватного будинку, ціна яких становить більшу частину все системи автономної каналізації, повинні підбирати і з урахуванням грунту. Знаючи тип ґрунту на своїй ділянці можна заощадити значну суму.
Консультанти в один голос пропонують придбати септики з додатковою грунтової фільтрацією. В середньому коштують вони на 20-25% дорожче стандартних моделей. Основна перевага - додаткова фільтрація води з септика, що дозволяє використовувати її повторно, або просто відводити в грунт без ризику погіршення якості родючої землі.
Додаткова система очищення стічних вод ефективна тільки в м'якому грунті, наприклад, піску. Якщо грунт під будинком перевага складається з глини, варто віддати перевагу простій моделі, адже працювати вона буде рівно так само як і дорожча.
|