Асоціативний ряд слів, який виникає при проголошенні «шоу-програма», включає в себе: «розважальність», «барвистість», «музикальність», «безтурботність», «гумористичність», «імпровізаційність».
Для шоу-програм потрібен дух демократизму, розкутості, творчості. Свято, побудований у формі шоу-програми, що не буде урочистим або сентиментальним, він буде бешкетним, веселим, грайливим.
Свято «День народження», організований як шоу-програма, не викликатиме у присутніх скутості, він буде швидше народжувати сміх.
Прикладом шоу-програми може бути КВН між двома рівними командами, в яких будуть і діти і дорослі. Зміст усіх завдань може бути присвячене спогадам про прожиті роки і припущеннями про майбутнє.
Рекомендую замовляти шоу у професіоналів, обрати їх можна тут, зокрема: шоу мыльных пузырей
Чудові шоу за доступними цінами.
Прикладом шоу-програми може бути гра «Поле чудес». Зрозуміло, всі завдання в цих програмах повинні бути пов'язані з темою дня - День народження, але використовуватися різні не надто складні питання.
Як приклад шоу-програми можна розглядати і просто штучно виступи всіх дітей і батьків, не пов'язані єдиним сюжетом. Причому завершенням такої програми буде музично-театралізоване дійство, поставлене самими дітьми.
Прикладів шоу-програм можна навести десятки. Ця форма найменш консервативна, кожного разу вона може постати в новій варіації. При цьому вона дозволяє включати в себе і заздалегідь відрепетирувані виступу, і може бути побудована цілком на експромти, народжених як відповідь на конкурсні завдання.
Для проведення шоу-програми потрібно яскраво прикрашене приміщення. Про що ми вже говорили вище. Потрібно музичне оформлення. І потрібен привабливий, меткий ведучий, зв'язуючий програму короткими сценками або діалогами.
|