Четверг, 25.04.2024, 10:21
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Блог | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архив записей
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » 2015 » Февраль » 10 » Що робити при продажу автомобіля?
21:04
Що робити при продажу автомобіля?

Згідно з новими правилами, автомобіль продається без попереднього зняття з обліку. Ви просто укладаєте договір купівлі-продажу у двох примірниках (в рукописній чи нотаріальній формі), вносите зміни в ПТС, ставите підпису. Формально угода вважається завершеною. При цьому подібною схемою купівлі-продажу можна скористатися незалежно від місця проживання як продавця, так і покупця - останній може ставити машину на облік в будь-якому відділенні ГИБДД країни.

УВАГА:
За дорученням продавати автомобіль ніколи не потрібно. Як би вас не вмовляв покупець. Адже в цьому випадку машина буде як і раніше числиться за вами. А значить, саме вам будуть приходити штрафні квитанції з камер фотофіксації, транспортний податок, саме з вас будуть стягувати заборгованість, якщо машина опиниться на штрафмайданчику.

Продаєте автомобіль?! Оцініть його його реальну вартість тут: оценка автомобилей во Владимире.
Точна оцінка авто та нерухомості за низькою ціною.
До речі, при продажу автомобіля ви можете зберегти старі номери, які стоять на машині. У цьому випадку до угоди купівлі-продажу необхідно приїхати в ГИБДД, написати відповідну заяву і вказати там, що ви хочете залишити за собою держномер для присвоєння на інший транспортний засіб. Машина в цьому випадку отримає нові реєстраційні знаки, з якими і буде продаватися. При цьому старі номери стануть зберігати в ГИБДД протягом 6 місяців. Протягом цього терміну ви повинні звернутися в той же підрозділ ГИБДД і поставити на облік новий автомобіль.

А що робити в тому випадку, якщо покупець не встигне за 10 діб поставити машину на облік? Або не захоче цього робити? Адже в цьому випадку формально автомобіль як і раніше буде числитися за вами (а це означає, що транспортний податок, штрафи з камер фотофіксації порушень і так далі будуть приходити за адресою колишнього власника). Щоб подібних проблем не було, в ГИБДД передбачили таку дію, як припинення реєстрації. Через 10 днів після здійснення угоди купівлі-продажу ви можете звернутися в ГИБДД і перевірити чи внесені дані про нового власника в базу даних. Якщо ні, то можете сміливо писати заяву про припинення реєстрації (номери та документи будуть оголошені в розшук). При цьому реєстрацію автомобіля можна буде відновити в будь-який момент.

Просмотров: 1056 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz