Пятница, 19.04.2024, 11:22
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Блог | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архив записей
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » 2015 » Февраль » 10 » Які є і як вибрати
21:15
Які є і як вибрати

Полотенцесушитель, або як його ще називають - "змійовик" - являє собою зігнуту трубу, по якій тече гаряча вода. На перший погляд все просто, але давайте розберемося детально, які бувають рушникосушки і, виходячи з цього, як правильно зробити свій вибір. Сучасний полотенцесушитель давно перестав бути гнутих трубою, а деякі моделі навіть можуть прикрасити ванну кімнату. Крім того, цей прилад ще й багатофункціональний. Особливо його функціональність проявляється в зимовий період або у ванних кімнатах з підвищеною вологістю. Так як змійовик може безпосередньо під'єднуватися до опалення, то у ванній буде набагато тепліше і сухіше. До того ж у вас завжди буде можливість скористатися теплим і сухим рушником вранці і ввечері. Крім того, полотенцесушитель запобігає можливість прориву води, так як є "компенсує петлею", амортизуючої тиск і запобігаючи прорив труб. Також необхідно перед початком установки визначиться з видом рушникосушки. Вони бувають водяні та електричні, або можуть бути суміщені (комбіновані). Ще потрібно вибрати форму "змійовика", адже вони можуть бути звичайні та поворотні (до 180 градусів) і звичайні, великі чи маленькі, що витримують великі і невеликі навантаження. При виборі рушникосушки потрібно знати робочий тиск у ваших мережах, тому як термін його служби безпосередньо залежить від температури і тиску води.

Обираєте полотенцесушитель?! Тоді вам сюди: купить полотенцесушитель электрический.
Великий вибір, висока якість та доступні ціни.

Види і типи полотенцесушителей (змійовик)
Перш за все, рушникосушки бувають електричними або водяними.
Електричні рушникосушки - це побутові нагрівальні прилади. Їх функції як обігрівальні (сушіння рушників, і т.д.) так і естетичні (прикраса інтер'єру). Такі фітинги, вельми економічні (їх споживання електроенергії не вище, ніж у звичайної електричної лампочки) і розраховані на тривале використання в постійно включеному стані. Електричний полотенцесушитель виробляють у вигляді зігнутої трубки. Форма вигину може бути досить різноманітна. Він може нагріватися до 50-70 ° С. Температура та включення і виключення приладу регулюється в ручну. Можна включати і відключати електричний полотенцесушитель на свій розсуд. Кріпляться вони до однієї зі стін за допомогою кронштейнів. Плюс таких полотенцесушителей в тому, що вони можуть працювати навіть якщо немає гарячої води в крані, а при їх монтажі не потрібно вторгатися в систему водопостачання, до того ж розташування його може бути будь-яким. Електричні рушникосушки відрізняються за способом підключення: з відкритою проводкою і з прихованою проводкою. Деякі електричні рушникосушки мають терморегулятор, який не допускає нагрів вище 65 ° С. Таким чином, виключається можливість одержання опіку, особливо це стосується дітей, так само як і перегоряння приладу в результаті перегріву. За способом кріплення їх можна розділити на: стаціонарні або поворотні. А по технічному пристрою на: маслонаполненние або з гріючою кабелем. Маслонаповнений полотенцесушитель - це класичний варіант, що чимось нагадує принцип роботи масляного радіатора. У нього внизу знаходиться ТЕН, який і нагріває масло, при цьому викликаючи його циркуляцію. При покупці будь-якої моделі полотенцесушителя повинна додаватися інструкція з технічною характеристикою вироби, методикою його установки і вказівками з техніки безпеки. Також продавець зобов'язаний виписати гарантійний талон, в якому відображені основні характеристики та відомості про гарантійне обслуговування.
Водяні рушникосушки як вибрати (змійовик)
Водяні рушникосушки найбільш поширена конструкція в наших ванних кімнатах. Водяні рушникосушки найбільш популярні, так як вони самі недорогі і практичні. Їх підключають до циркуляційної трубопровідної системи гарячого водопостачання (ГВП). Оскільки вони експлуатуються "без відпустки", практично цілий рік, до них пред'являються високі вимоги надійності, міцності і довголіття. Адже працювати пристрою доведеться в екстремальних умовах: висока температура, сильне робочий тиск, гідравлічні удари через несправні вентилів і заслінок, що утворюється накип на внутрішніх стінках труб. Ось в таких умовах ставиться завдання-максимум - прослужити 30 років. За зовнішнім виглядом їх поділяють на дві групи: U-образні і М-образні. Рушникосушки 1-ї групи виготовляються з дуже товстою чорною, оцинкованої або нержавіючої сталі, які характеризуються високою безпекою використання в системах гарячого водопостачання. Ця групи відрізняється простотою монтажу, високою надійністю і цілком доступна за ціною. 2-я група рушникосушок - дизайн-радіатори - діляться на 4 підгрупи: а) прилади з кольорових металів (латунь, мідь, алюміній); б) прилади з чорної сталі з внутрішнім антикорозійним покриттям; в) прилади з нержавіючої сталі; г) прилади з чорної сталі з теплообмінником (двоконтурні).
Представлене різноманітність полотенцесушителей з кольорових металів хоча і вважаються більш зносостійкими при використанні в системі ГВП, проте "агресивна" високотемпературна вода в системах ГВП та наявність металловантагоністов в одній системі все ж скорочують термін служби. В даному випадку більш надійними є водяні рушникосушки з нержавіючої сталі, які показали свою більш високу "живучість" як в системах опалення, так і ГВП.
Який вибрати Комбінований полотенцесушитель
Такий полотенцесушитель поєднує в собі переваги водяного та електричного. По виду він схожий на водяних "побратимів", але тільки в комплекті з нагрівальними елементами. Виготовляється такий прилад з тонкостінних труб, а до системи ГВС підключається тільки через проміжний теплообмінник. Ціна цих пристроїв трохи вище, ніж у звичайних водяних обігрівачів. Поряд з трубчастими, на ринку представлені водяні і комбіновані алюмінієві секційні радіатори у формі високих панелей. На їх лицьовій стороні додатково розташовані тримачі для рушників, гачки для одягу. Такий прилад безпечний, міцний і зручний, рівно прогріває всю кімнату.
Декор
Сучасні рушникосушки відрізняються різноманітністю декору. Їх виготовляють у вигляді підкови, змійовика, півкільця, еліпса, деякі схожі на гребені хвиль або гілки дерев. Часто їх додатково оснащують поличками для сушки одягу, кільцями і гачками. Існують також дизайнерські моделі полотенцесушителей - у вигляді полички, спіралі, кактуса, водоспаду, сонця і навіть гітари. Просунуті дизайнери при оформленні ванних кімнат деколи використовують такий полотенцесушитель в якості одного з формотворчих елементів інтер'єру. Деякі рушникосушки покривають хромом, нікелем, стійкими лакофарби, різнобарвною емаллю і навіть натуральної позолотою, обробляють натуральними напівкоштовними каменями. Такі радіатори органічно виглядають в оточенні стилізованого під природний матеріал керамічної плитки, дзеркал в позолочених рамах і старовинної ванни нестандартної форми, яка покоїться на елегантних гнутих ніжках.

Просмотров: 1164 | Добавил: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz