Суббота, 20.04.2024, 07:56
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Перевезення велосипеда на автомобілі, автобусі і кораблі

Перевезення велосипеда на автомобілі за допомогою спеціальних багажників для велосипеда.

Перевезення велосипеда на автомобілі можна вважати апофеозом велосипедного туризму. Насправді це дуже зручно: закріпив велосипед на даху автомобіля і впродовж всієї подорожі можна про нього забути ! Перевезення велосипедів на автомобілі дуже зручна , коли плануються одноденні походи навколо великих міст. З'їхав з брудною автотраси на природу , зняв велосипед з даху і катайся ! Існує два основних види багажників для велосипеда на автомобіль: велобагажник на фаркоп і велобагажник на дах. Вони мають як свої переваги , так і свої недоліки. Так кріпити велосипед на дах не дуже зручно , але зате він там не заважає вільному доступу до автомобільного багажнику. Велобагажник на фаркоп зручний легкістю вантаження , але от тільки він перекриває доступ до автомобільного багажнику. Купити багажники для велосипедів можна в автомагазині .

Провезення велосипеда в автобусі.

Навантаження велосипеда в автобус
Провезення велосипеда в автобусі залежить як від самого автобуса , так і від фірми, що здійснює перевезення . На відміну від перевезення велосипедів літаком , на автобусних рейсах зазвичай панує хаос , через те що господарі фірм стурбовані в основному тільки своїм прибутком , точно так само і шоферам потрібно заробити . Такий безлад характерене не тільки для нашої країни. Якось в одному поході по Туреччині шофер викинув з автобуса велотуристів з Петербурга , пояснивши це тим , що він просто не хоче їх везти . І як знайти управу на такого шофера в чужій країн без знання мови?

При навантаженні в автобус в основному виникає дві проблеми : маленькі розміри багажного відсіку і як знайти спільну мову з з водієм. У більшості автобусів багажне відділення знаходиться під салоном. Зазвичай велосипед там легко поміщається - його навіть можна поставити вертикально , якщо зняти колеса і сідло . Коли велосипедів дуже багато , то чохли на велосипеди краще не одягати , так як в цьому випадку їх влізе більше. Кілька велосипедів краще перевозити в чохлах . Іноді на меленьких автобусах і навіть великих двоповерхових занадто маленьке багажне відділення , в яке велосипед не влазить. Що ж робити ? Доведеться ставити велосипеди в салон. Це складна проблема , оскільки водії патологічно стурбовані чистотою всередині салону. Чим дорожче автобус і чим новіше він , тим складніше сісти з велосипедом в автобус. На міжнародних рейсах ситуація найгірше і швидше за все вас не пустять з велосипедом в автобус , так як ніякої шофер не бажає зв'язуватися із закордонними «даішники » , а за правилами перевозити велосипеди в салоні заборонено . Але у нас де-небудь в провінції битком набитий велосипедами автобус врдя чи хто з даїшників взагалі помітить , а якщо і помітить , то нічого незвичайного не побачить.

Велосипед на кораблі.

Зазвичай на величезний лайнер з велосипедом можна сісти без проблем. Скоріше всього вам запропонують розмістити велосипед або на верхній палубі , або разом з автомобілями ( на поромі ) . Важливий момент: велосипед потрібно добре зафіксувати , а для цього буде потрібно велика кількість еспандерів . Також потрібно захищені велосипед від угону . Ймовірність викрадення звичайно маленкая , так як зловмисникові крім того як власне вкрасти велосипед , його потрібно десь заховати і потайки винести з корабля в порту. Непогано буде розмістити велосипеди на носі , куди закритий доступ стороннім. Іноді на деяких поромах за провезення велосипеда доводиться платити.

Найчастіше при перевезенні велосипедів по воді проблеми виникають , якщо ви хочете прокататіться швидкісними кораблями на підводних крилах «Ракета» або «Комета» . У нас від їх використання практично відмовилися , а ось за кордоном їх добре закуповують . На суднах з підводними крилами вільного місця дуже мало і існують обмеження по вазі і габаритам багажу. Зазвичай бажаючих на таку прогулянку багато і щоб вам пробитися на корабель з велосипедом , то доведеться домовлятися з капітаном і домогтися дозволу закріпити велосипеди на кормі і прикріпити їх до фальшборту . Капітани зазвичай погоджуються.
Категория: Жизнь | Добавил: 329 (23.03.2014)
Просмотров: 796 | Теги: Велосипед | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz