Суббота, 20.04.2024, 08:51
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Особливості проходження Прикордонного контролю на кордоні

Ми вже розповідали про вимагання у туристів грошей всілякими чиновниками і методи боротьби з ними. Але є випадки, коли турист не може уникнути контакту з ними - митниками та прикордонниками. Давайте розглянемо особливості проходження прикордонного контролю.

Існує багато професій, в деяких в більшості своїй працюють хороші люди, а деякі професії притягують самих різних людей. Тільки от на державних посадах хороших людей вдень з вогнем не знайти.

Прикордоннику , який працює на прикордонному паспортному контролі , не позаздриш. Цілу добу йому потрібно захищати інтереси Батьківщини , не допускаючи незаконного виїзду за кордон , постійно звіряти їх особами з фотографіями в паспорті , заповнювати різні папери . І за це все він виходить вельми скромну зарплату , в той час як за кордон на відпочинок , в похід або у справах направляються сотні людей з величезною кількістю валюти в кишенях. Не кожен витримає таке випробування . Найкмітливіші прикордонники завжди знайдуть спосіб не жити на одну зарплату. Але на відміну від тих же чиновників законодавча база , яку можуть застосувати прикордонники для чесного відбирання у велотуристів грошей дуже скромна.

Найчастіше прикордонники чіпляються в ваших документів , особливо коли до літака залишається дуже мало часу. Навіть якщо ваші документи в повному порядку , то довести це за обмежений час просто неможливо.

Як приклад такого відбирання грошей можна розглянути випадок з ташкентським прикордонниками. Наприкінці 90 -х прикордонники на кожному транзитному пасажирі наварювали по п'ятдесят доларів. Справа полягала в наступному. Без оформлення візи російські туристи можуть знаходиться в Таїланді всього тижня . Щоб збільшити термін перебування в Таїланді потрібно було оформити візу на місці. Ці ж правила візового режиму діяли і в Малайзії. Тобто без візи можна було два тижні погостювати в Таїланді і ще два тижні в Малайзії. У цьому не було нічого протизаконного. Прикордонник бачив , що у туриста відсутні візи , але при цьому зворотний квиток на літак через 4 тижні. Далі прикордонник говорив , що ви збираєтеся пробути в Таїланді 4 тижні , що є протизаконним і порушенням прикордонного режиму. Але за 50 доларів він може закрити на це очі або якщо не хочете платити , то йдіть оформляти Таїланду візу. Звичайно зачас до відльоту ніяку візу оформити неможливо. Прикордонник неправий і законодавчої бази під його вимоги не існує , але сперечатися з прикордонником собі дорожче. Навіть якщо ви виявитеся праві і прикордонник визнає свою провину , то ніхто вам сплачені 900 доларів за квитки повертати не буде. Тим більше в ситуації величезних черг , коли іншим теж потрібно потрапити на літак. Доводиться платити.

Прикордонники зазвичай не становлять небезпеки на зворотному шляху. Це логічно , оскільки при виїзді вас можна шантажувати , а при поверненні на Батьківщину сенсу в шантажі немає ніякого , так як їм в будь-якому випадку доведеться вас пустити назад . Але існує ще і прикордонний контроль при транзитному перетині кордону.

Якось повертаючись з Таїланду під час пересадки в аеропорту Ташкента на прикордонному контролі при перевірці паспорта у прикордонника виникли сумніви з приводу достовірності мого паспорта. Виявляється була виправлена ​​дата народження і написано « виправленому вірити ». Але друку то не було. З цим паспортом за багато років перетнув вже не одну кордон. Але так як я повертався додому , то спілкуватися з прикордонником було куди легше , ніж у випадку , описаному вище. Прикордонник запропонував мені летіти назад в Таїланд і вже смакував хрест доларів в своїй кишені . Але порадившись з іншими прикордонниками , мене все ж впустили тому. Претензії дійсно були законні. Якби прикордонник виправлення в паспорті виявив при виїзді , то мене вже точно ніхто безкоштовно не випустив на літак до Таїланду.

Як же вдало пройти прикордонний контроль?

При виникненні проблем намагайтеся вийти на начальника зміни . Не завжди прикордонники діляться зі своїм начальством. а тому ніякої зацікавленості у створенні вам перепон у них немає.
Завжди прибувайте в аеропорт заздалегідь , щоб у вас було достатньо часу розібратися в претензіях . Якщо вас чекають пересадки , то заздалегідь розвідайте обстановку і необхідність наявності транзитної візи. Найнебезпечніші в цьому відношенні не тільки середньоазіатські пересадочні вузли , але вузли Східної Європи , Африки та країн Близького Сходу. Вибирайте інші маршрути , навіть якщо квиток вам обійдеться трохи дорожче. Наприклад під час пересадки в Амстердамі проблеми виникають вкрай рідко.
Потрібно бути абсолютно впевненим у своїх документах. Детально вивчіть ваш паспорт , особливо що стосується його терміну придатності. Дізнайтеся вимоги відвідуваною країни і звірте їх зі своїми документами.
Категория: Жизнь | Добавил: 329 (23.03.2014)
Просмотров: 703 | Теги: контроль, кордон | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz