Пятница, 31.03.2023, 10:15
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Навіщо взагалі потрібен диплом?

Переглядаючи дошки оголошень, газети в пошуках вакансії на конкретну посаду ми часто можемо зіткнутися з вимогою роботодавця про наявність диплома про вищу освіту. Навіщо це потрібно взагалі? Адже нерідко люди без такого диплома виявляються спритнішим і тямущі своїх дипломованих колег. Але ось як довести це господареві фірми або підприємства? Щоб розглянути персональні таланти кожного можуть знадобитися місяці і навіть роки. А йому потрібні гарантії, що називається, тут і зараз.

Крім цього, вимога диплома про вищу освіту є моментом, обумовленим в законодавстві. Посади, на яких потрібна висока кваліфікація і наявність великого багажу знань, умінь і навичок, не мають права займати «люди з вулиці», з яких особливо і запитати потім нічого буде. Тому якщо у вас нема вищої освіти а ви притендуєте на високу посаду то краще купить диплом, щоб ви були на рівні конкурентів які скоріше за все його мають.

До речі, як багато хто помітив, мова зараз йде саме про наявність диплома, а не про освіті як такій. Просто за фактом він є формальним підтвердженням закінчення вузу. І аж ніяк не є гарантією того, що людина дійсно має належний рівень кваліфікації - позначаються недоліки вищої освіти на пострадянському просторі.

Сьогодні часто можна почути невтішні відгуки про людей, які купили диплом. Але на ділі виявляється, що вони не купили його фактично - просто так «старанно» вчилися. А ось ті, хто дійсно витратив гроші і купив, часто виявляються куди більш кмітливим. Мабуть, далося взнаки той факт, що людина, яка витрачає чималу суму на покупку диплома, усвідомлює всю відповідальність цього вчинку. Йому, в результаті, доведеться починати відповідати купленому статусу. А то ж можуть виникнути і підозри. Ви можете купити якісний диплом нового образца 2016 года, але пам'ятайте що ви повинні відповідати рівню диплома. Якщо диплом є а знань нема то довго вас на роботі не триматимуть.

Диплом потрібен. І немає сумнівів в тому, що його потрібно отримувати. А ось яким способом - це вже особиста справа кожного. Адже правда - за фактом його наявність не завжди позначається на знаннях власника (про що вже було сказано вище). Тому, якщо є бажання заощадити час і швидше досягти успіху, то чому б просто не купити диплом. Особливо, якщо ви усвідомлюєте, що і без університету ви зможете відчувати себе впевнено на новій посаді.

Категория: Жизнь | Добавил: 329 (25.06.2016)
Просмотров: 505 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz