Суббота, 04.05.2024, 19:37
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Як заощадити на придбанні житла більше 3,5 млн рублів

Два роки тому наша родина захотіла свій власний ділянку землі з будинком в Московській області. У планах цілорічне використання заміського будинку нарівні з квартирою в Москві. Ми не мільйонери , а тому наші можливості обмежені.

Ділянка землі розміром 6 соток був не без зусиль знайдений в СНТ в 70 км від МКАД ( рівно 1 годину на автомобілі від будинку) і куплений за 500 тисяч рублів. З комунікацій доступно тільки електрика .

Всі роботи з будівництва я вирішив робити своїми руками. Не бачу в цьому нічого неможливого ,

людські можливості безмежні , і я віддаю перевагу замість розмов займатися справою.

Також виконання робіт своїми руками дозволило істотно ( в 2-2,5 рази) заощадити. Враховуючи особливості будівництва ( своїми руками) був визначений і тип використовуваних будівельних матеріалів. Десь можна було заощадити , але це вимагало б запрошувати найманих робітників , чого я категорично не хотів.

Отже, ми маємо одноповерховий будинок з газобетону на плитному фундаменті з плоскою покрівлею загальною площею 72 кв.м. Зовнішні розміри 10,5 х8 , 5 метрів.

Фундамент - монолітна плита з композитної арматурою утеплена 200 мм ЕППС . Стіни - газобетон D400 375 мм , оштукатурені зовні ( 10 мм) і всередині ( 6 мм).

Класична плоска покрівля з рулонної гідроізоляцією по збірно- монолітні перекриття і солідним утепленням ( ЕППС 150-300 мм).
В якості основного джерела тепла - повітряне опалення канальним кондиціонером з номінальним споживанням 2 ​​квт ( температурний градієнт 40 градусів при -20 зовні і +20 всередині витримує на відмінно , при тому що газобетон ще не вийшов на розрахункові показники по опору теплопередачі зважаючи на дуже високій вологості ) .

Приступаємо за видатками (скрізь суми округлювалися в більшу сторону , що також дозволяє покрити невраховані витрати):

1 . Купівля битовки з доставкою , копка колодязя , підключення тимчасової електричної опори , облаштування битовки , закупівля інструментів (частина інструментів у мене залишилася після капітального ремонту квартири) - 100 тисяч рублів.

2 . Земляні роботи ( понад 200 кубометрів піску і глини) , перерозподіл грунту ( оренда екскаватора ) , риття траншей для дренажу - 150 тисяч рублів.

3 . Пристрій плитного фундаменту : матеріали для опалубки , композитна арматура ( 2 кілометри) , бетон ( 20 кубометрів) , гідроізоляція , оренда бетононасоса , утеплювач , розчин для стяжки , фінішний наливна підлога , а також пристрій вимощення з утепленням - 250 тисяч рублів.

4 . Цегляний цоколь ( відверто кажучи цей етап можна було не робити , а класти блоки відразу на плиту ) : цегла, розчин кладки - 30 тисяч рублів.

5 . Стіни : зовнішні теплоізолюючі блоки , внутрішні несучі , перегородки , клей , U -блоки для прорізів , арматура і розчин для перемичок , включаючи доставку блоків - 250 тисяч рублів.

6 . Перекриття / покрівля : Балки для збірно- монолітного перекриття , газобетонні блоки - заповнювачі , арматура і зварні сітки , бетон для заливки , оренда бетононасоса , утеплювач ( включаючи клиновидний ) , гідроізоляція , парапетні ковпаки , водостічна система , Антіобледінітельная система - 300 тисяч рублів.

7 . Вікна ( 8 шт ) і вхідні двері з пластику , багатошаровий утеплений склопакет - 150 тисяч рублів.

8 . Фасад: штукатурка теплоизолирующая , шпаклівка фінішна - 45 тисяч рублів.

9 . Забір по периметру ділянки з установкою - 55 тисяч рублів.

10 . Внутрішня чорнова обробка : гіпсова штукатурка , гіпсокартон , профілю , плитка ( підлогова і настінна ) - 60 тисяч рублів.

11 . Електрика : дроти , розетки , комутація , автоматика - 50 тисяч рублів.

12 . Водопровід і каналізація ( в межах будинку ) - 30 тисяч рублів.

13 . Повітряне опалення : низькотемпературний канальний кондиціонер , повітроводи , комутація , адаптери - 150 тисяч рублів.

Наведено роздрібні ціни на матеріали і роботу , без будь-яких знижок і бонусів.

На землю витрачено 500 тисяч рублів. На підготовчі роботи витрачено 300 тисяч рублів. На « коробку » будинку пішло 980 тисяч рублів. На комунікації та оздоблювальні роботи знадобилося ще 350 тисяч рублів.

Разом на поточний момент: 2,15 млн. рублів.

Що залишилося? Фінішна обробка всередині: фарбування стель , поклейка шпалер , укладання ламінату , установка міжкімнатних дверей . Також залишається сантехніка , кухонний гарнітур , техніка. Фасад зовні потрібно пофарбувати. А також встановити септик . Далі залишається благоустрій території та будівництво другого будиночка з «зайвих» блоків (до речі , вони включені до витрат вище).

Зрештою за суму в 2,5 млн. рублів я планую отримати квартиру на природі площею 72 кв.м. з чистової обробкою , меблями , технікою , автономним водопостачанням і каналізацією.

Тобто все «під ключ » вийде менше 35 тисяч рублів за квадратний метр ( не забуваємо , що крім будинку я також отримую ділянку площею 600 кв.м). У той час , як середня ціна пропозиції на нерухомість на вторинному ринку в Підмосков'ї становить 88 тисяч рублів за квадратний метр! І це без чистової обробки , меблів і техніки.

Таким чином , займаючись будівництвом своїми руками , я , зрештою , заощаджу більше 3,5 мільйонів рублів ( за 2 роки).
Категория: Жизнь | Добавил: 329 (24.03.2014)
Просмотров: 561 | Теги: економія, дім, житло | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz