Пятница, 29.03.2024, 03:48
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Як утеплити підлогу в квартирі своїми руками (ремонт квартир)

Передмова. Багато жителів перших поверхів у багатоповерхівках скаржаться на холодну підлогу і часто замислюються про утеплення. У цьому матеріалі ми розглянемо кілька способів утеплення підлог на пером поверсі квартири і покажемо майстер клас в кінці статті. Відповідь на питання, чим краще утеплити підлогу, залежить від ступеня утеплення.

Для початку проаналізуємо ринок теплоізоляційних матеріалів і розглянемо кілька способів утеплення підлоги в квартирі на першому поверсі панельного будинку, вельми різняться за витратами коштів. Почнемо з кількох загальних понять - чи потрібно утеплення підлог у квартирі? Адже багатоквартирний будинок звичайно прогрітий рівномірно, проте дуже часто підвал утеплений погано.

Замовте якісний ремонт тут: ремонт квартир химки.
Ремонт квартири тепер швидко та дешево.

Чи потрібно утеплювати підлоги в квартирі

Справа в тому, що прі не утепленому підвалі на першому пів поверсі панельного будинку буде вельми холодним. Це означає дискомфорт і суттєві втрати тепла. Якщо є маленькі діти в будинку на першому поверсі, то утеплення підлоги бажано особливо, інакше простудні захворювання практично гарантовані.

Галасливі сусіди знизу також можуть змусити задуматися мешканців квартир у багатоповерхівках про додаткове шарі теплоізоляції на підлозі. Справа в тому, що утеплювач має пористу структуру, матеріал перешкоджає конвекції повітря, замикаючи його в безлічі осередків, вони ж і надійно гасять акустичні коливання.

Якщо ж у вас не достатньо досвіду, зверніться до професіоналів: водяные теплые полы под плитку. Все зроблять за вас швидко, якісно та не дорого.

Матеріали для утеплення підлоги в квартирі

1. Мінеральна вата (устройтство сухий стяжки)

Мінвата не злежується з часом. Укладаються плити між лагами статі, які попередньо настилають з кроком, рівним ширині утеплювача мінус 1-1,5 см. Висота лаг повинна відповідати товщині мінвати. Потім утеплювач вкривається пароізолірующую рулонним матеріалом з нахлестом в 5-10 см. Шви бажано проклеїти скотчем.

Поверх пароізоляції настилається дошка, фанера або OSB, потім укладається фінішне підлогове покриття - лінолеум або ламінат. Можна додатково утеплити підлогу в кімнатах, постеливши утеплений лінолеум на спіненої основі. Яке б ви покриття не вибрали, найголовніше, не забудьте захистити утеплювач від вологи, уклавши пароізоляцію.

Замість мінвати можна використовувати і плитні утеплювачі - пенополістрірол або Піноплекс, операція ідентична роботі з базальтової ватою. Пенополістрірол укладається з мінімальними зазорами, які запінюються. Цим же способом часто утеплюють підлогу в лазні, не забуваючи про пароізоляцію і захист від вологи.

2. Пінопласт та Піноплекс (бетонна стяжка підлоги)

Пінопласт відрізняється від мінераловатних матеріалів, він досить щільний, зручний в роботі, не втрачає якостей у вологому середовищі. При утепленні статі пінопластом можна укладати бетонну стяжку, додатковий захист від вологи не потрібно. Укладання під стяжку пінопласту на підлогу виробляється впритул, без найменшого зазору.

Піноплекс більш щільний і надійний матеріал, він не виділяє шкідливих речовин і не боїться вологи. За рахунок своїх якостей його часто застосовують при утепленні фундаментів і відмосток. Щоб залити стяжку на плити пеноплекса укладається арматурна сітка товщиною прутів від 3 міліметрів і більше. Сітка кладеться на підставках з осередками в 100 мм.

Після заливки бетонної стяжки сітка повинна опинитися в середині товщини розчину. Стяжка після заливки розрівнюється по маяках, а після застигання вона вже готова до настилання чистового статі. Перераховані способи відносяться до питання як утеплити підлогу в квартирі своїми руками, не розкриваючи підлоги. Тепер розглянемо більш простий випадок, який можна зробити самостійно.

3. Рулонні матеріали (укладання підкладки)

Якщо висота стель у квартирі не дозволяє підняти додатково підлогу на 10-15 сантиметрів для утеплення пінопластом або мінватою. Будь-який магазин будматеріалів готовий запропонувати в цьому випадку кілька варіантів.

Спінений поліетилен (піноізол) вкладається, як підкладка під ламінат або паркетну дошку. Навіть при товщині в 2-4 міліметра пеноизол помітно зменшить втрати тепла. Смуги проклеюються скотчем, щоб при укладанні ламінату в кімнаті запобігти зсуву листів.

Пенофол - той же пінополіетилен з нанесеним шаром фольги укладається під ламінат шаром вгору. Втрати тепла в цьому випадку зводяться до мінімуму за рахунок відображення інфрачервоного випромінювання.

Утеплений лінолеум, який ми згадували раніше - прекрасне рішення для підлоги. Тонкий шар лінолеуму забезпечений підкладкою з повсті. Ми отримуємо утеплювач і чистове покриття в одному флаконі.

Як бачите утеплені підлоги доступні при будь-якому бюджеті і на будь-якій стадії ремонту в квартирі. Насиченість ринку утеплювачів для підлог дозволить знайти матеріал по своєму смаку найкапризнішому покупцеві. У представленому далі відео ви знайдете додаткову інформацію з теми утеплення підлоги в квартирі на першому поверсі дешево.

Категория: Жизнь | Добавил: 329 (11.05.2015)
Просмотров: 1167 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz