Пятница, 19.04.2024, 06:18
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Як пройти митницю

Після проходження митниці у багатьох залишаються незабутні враження. Можливо й існують хороші митники , як Верещагін у фільмі «Біле сонце пустелі» , але в житті на жаль такі мені не траплялися . Та й Верщагін помер , підірвавшись на баркасі контрабандистів. Зараз у митників зовсім інші пріоритети , так що контакт з ними рідко коли подарує вам приємні враження.

У митників на відміну від прикордонників обширна законодавча база, що дозволяє їм оббирати туристів. Всі митне законодавство вивчити просто нереально і не можна бути точно впевненим , що ваш намет або кілька банок консерв не підпадають під заборону на безпошлінний вивіз з країни.

Зазвичай митник намагається знайти якусь річ , яку не можна вивозити , але без якої вам буде важко продовжити подальшу подорож . Він закриє очі на це порушення в обмін на дачу хабара. Найдратівливіші митники мешкають в СНД. Цьому є своє пояснення. Населення країн СНД знаходиться за межею бідності і можливо для митника ви єдиний спосіб прогодувати свою сім'ю. У відмінності від країн СНД в європейських країнах навряд чи хто буде оглядати ваші валізи. Це європейським митникам просто не потрібно . Крім того територія колишнього СРСР так щільно побита на удільні князівства , що кордони слідують одна за однією. Навіть не виїжджаючи за межі країни , на поїзді ви можете по шляху перетнути кордони кількох країн. Не можна вірити всьому , що пишуть в інтернеті і говорять по телевізору. Журналісти або блогерри за свої слова не оотвечают , а ось митне законодавство постійно змінюється. Припустимо таблетки від кашлю , які у нас вільно продаються без рецепта на кожному розі , у Польщі внесені в список наркотичних речовин. І ви автоматично стаєте наркокурьером . Межі між Росією і Беллоруссіей як такої немає , але митниця залишилася і вас детально перевірять .

Найнебезпечніші митниці в Середній Азії і в Україні . Російські митники цілком адекватні. Найгірше ситуація йде при транзитному проїзді через країни СНД. У поїздці до країн Близького Сходу наш маршрут пролягав через Україну . Сіли ми в поїзд з Петербурга до Одеси. Вночі в вагон зайшли митники , нецензурно висловлюючись всіх розбудили і почали оглядати особисті речі , перевіряти документи і ставити різні запитання . Ми то спочатку і не зрозуміли , що це і є українські митники. Але в порту в Одесі ситуація з митниками були ще гірші .
- Що перевозите із забороненого ?
- Нічого , ви що ...
- А що знаходиться у вас в рюкзаку ?
- Та нічого особливого , особисті речі ... старі кросівки , велосипедні штани , саморобна намет , синтепоновий спальник ...
- Не можна перевозити !
- Що саме заборонено перевозити ?
- Заборонені до перевозу намет і спальний мішок! Їх вартість перевищує дозволену до вивезення з України !
Але речі то не з України вивозяться , але це довести неможливо! Митники , додивлятися нас вночі ніяких документів не оформили і соотвественно пред'явити нічого ! Я їм пропоную внести намет і спальний мішок в декларацію та пред'явити їх назад при поверненні . Вони відмовляються , аргументуючи це тим , що це не обумовлено в законодательтсве і тому вони ніяк не зможуть проконтролювати ввезення цих речей тому. Тоді я погодився оплатити вивізне мито . Але як виявилося мито потрібно платити за місцем проживання , тобто в Петербурзі.
- І як же мені бути ?
- Залишайте спальний мішок з наметом і їдьте куди хочете!
Так як всі цивілізовані варіанти були вичерпані , то довелося вирішувати проблему стандартним спосб . Митники зрозуміли , що їхні особисті інтереси їм куди ближче , ніж інтереси України .

Рекомендації по боротьбі з митницею :

Намагайтеся звести до мінімуму кількість митницею на вашому шляху - краще зробити зайвий гак , але уникнути втрат грошей і часу на митниці.
Вивчіть митне законодавство країн , митниці яких вам належить подолати . Не варто дуже старанно його вивчати , оскільки законодавство змінюється кожен місяць і все одно досконально його вивчити ви не зможете.
Намагайтеся одягатися як заробітчанин , що їде на заробітки. Відпочиваючі своїм своїм виглядом відразу сигналізують , що у них багато грошей. А ось що взяти з жебрака гастарбайтера .
При заповненні декларації вносите в неї абсолютно всі речі. Особливо ретельно її заповнюйте при ввезенні , так при виїзді з країни як вона дозволить вам беспрепятсвенно вивезти речі.
Розподіліть рівномірно речі між учасниками походу. На митниці оглядають не групою , а кожного учасника окремо. Але при проходженні контролю тримайтеся всі разом. Можете зараннее оформити папір , свдетельствующую , що ваш похід офіційний . Вона не має ніякої юридичної сили , але може магічно подіяти на чиновників і вони повірять , що вивозиться спорядження вам дійсно потрібний для здійснення походу.
Категория: Жизнь | Добавил: 329 (23.03.2014)
Просмотров: 717 | Теги: митниця | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz