Четверг, 28.03.2024, 23:09
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Жизнь [101]
життя
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Жизнь » Жизнь

Як отримати візу

Якщо ви вирішили прокотитися в країни « першого сорту» , то повинні отримати візу. При цьому , згідно із законодавством багатьох багатих держав , заявника заздалегідь підозрюють у скоєнні злочину , і треба довести зворотне. Злочин - це бажання нелегально залишитися на постійне місце проживання , а докази потрібні найрізноманітніші . Наприклад : довідки про зарплати і сімейний стан , про наявність нерухомості та місце роботи , запрошення від фірм , охочих вас бачити в країні « першого сорту ». Наявність такого паперу - ключ до успіху. А от оформлення візи на запрошення від фізичної особи може лише допомогти вам у боротьбі за право відвідати , скажімо , Англію чи Італію , але гарантією успіху не є . Випадок з життя: бізнесмен і вчений вирішили прокотитися по Іспанії , оформили документи , подали в консульство : бізнесменові візу дали , а вченому - ні. Дійсно, з точки зору консула , у сучасного вченого велика мотивація залишитися десь в Європі , а бізнесменові і в Росії добре.

Право відвідати країну « першого сорту » можна купити , придбавши туристську путівку , але нам , велотуристам , цей варіант не завжди підходить: де ж знайти - то « велосипедну путівку » ? Підходять два способи : перший - самостійно опрацювати маршрут , забронювати всі готелі , а іноді і зробити передоплату , придбати квитки на в'їзд і виїзд з країни призначення , купити медичну страховку і йти в консульство , де можуть відмовити або дозволити . Другий варіант - піти в турфірму і купити візу на потрібний термін. Коштує ця послуга недешево , так як фірма дійсно проробляє певну роботу , роблячи для вас «липові » папери ( запрошення або тури). Папери «липові» , а віза справжнісінька , з якою можна їздити без проблем. Є, звичайно , і такий варіант: купити найдешевший тур , прилетіти в країну , а подорожувати самостійно , але дорогувато буде !

Кредитна карта віза
При поїздках в країни « першого сорту » наявність віз не є гарантією , що нас в країни ці пустять. Можуть прямо в аеропорту посадити на зворотний літак з сріблястим крилом , і подорож на цьому завершиться . Такі випадки бувають , якщо у людини , наприклад , мало грошей. Коли я був студентом , мене так мало не відправили додому - врятувало те , що я домігся зустрічі з другом, який зустрічав мене в аеропорту , і він вручив мені товсту пачку грошей . Шкода, що потім забрав назад. Порада: візьміть з собою банківську картку. Її виду достатньо, щоб питання про гроші відпали.

Після того як ви потрапили в жадану країну , ви можете відчувати себе повністю захищеними , впевненими в завтрашньому дні людьми. Принаймні , якщо дотримуєтеся місцеві закони.

При поїздках в країни такого ж сорту , як ваша власна , зазвичай візові проблеми не особливо гострі. Французи без проблем літають до Греції , а росіяни в Україні або Таїланд . Віза або не потрібна, або виходить прямо на кордоні , або в консульстві без будь-яких перешкод і тяганини. Це дуже зручно: захотіли злітати до Туреччини - купили квиток на завтра і полетіли . А щоб точно так само злітати в розташовану поруч Грецію , потрібно витратити не менше місяця на паперові зволікання.

Нарешті , з країнами «третього сорту» візові справи йдуть теж непросто. Звичайно , ніхто не боїться , що ви залишитеся на постійне місце проживання в Парагваї або Конго , але часто країни сорти третього погано живуть через те , що не можуть розробити і дотримуватися нормальне законодавство . Іншими словами , дуже багато залежить від конкретного чиновника , який може розгортати закони як йому завгодно. Звичайно , суданського консула можна зрозуміти - як дати візу людині, яка пише , що хоче проїхати по його країні на велосипеді , що трапляється вперше за 30 років його стажу на цій посаді? Напевно це « шпійонів ». Але тут радити щось не стану : марно. Краще перед походом в посольство екзотичної країни переговорити з тими , хто вже візи отримував , розвідати обстановку. Може бути , доведеться заготовити які-небудь нетрадиційні паперу.

У ряді країн для отримання візи вимагають медичну страховку , в інших - ні. Але ми рекомендуємо не відмовляти собі в задоволенні застрахуватися в будь-якому випадку . Коштує страховка недорого , але помітно додає впевненості при зверненні до лікарів за кордоном.
Категория: Жизнь | Добавил: 329 (23.03.2014)
Просмотров: 596 | Теги: віза | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz