Среда, 24.04.2024, 22:03
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Вдохновение [10]
натхнення
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Вдохновение » Вдохновение

Кохання з першого погляду - менш ніж за 1 секунду

Чи можлива любов з першого погляду і якщо можлива , то як це швидко - « з першого погляду» ? Такими питаннями спантеличені дослідники з Сиракьюзського університету / штат Нью -Йорк , США /. Звіт про цілу серію цікавих досліджень , проведених групою вчених на чолі з професором Стефані Ортіге і присвячених цій тонкій сфері інтимних стосунків між чоловіком і жінкою , був опублікований в одному з номерів медичного журналу « Джорнел оф секшуал медсін ». Стаття називається « Нейровізуалізація любові».

     Так от , виявилося , що для виникнення кохання з першого погляду людині потрібно всього одна п'ята частка секунди . Раз - і ти готовий!

     Однак дослідники з'ясували , що стан закоханості здатне викликати не тільки « неконтрольовану » ейфорію , але може задіяти інтелектуальні центри головного мозку. Грубо кажучи , в стані закоханості ми в змозі здійснювати відкриття . І навіть звичайну рутинну роботу закохані виконують краще - так сказати , творчо.

     Звичайно , поети і письменники вже давно знали це , описавши творчий підйом , який притаманний закоханим людям . Але тепер це знайшло наукове пояснення.

     Як встановили вчені , коли людина закохується , починають працювати одночасно 12 ділянок головного мозку , виробляючи гормональні речовини , що викликає цю саму ейфорію. Одночасно виявляються задіяні функції головного мозку , пов'язані з процесом пізнання.

    На думку професора Стефані Ортіге , насамперед « закохується » мозок ніж серце. «Але і серце теж пов'язано з цим , - вважає вона , - тому що комплексна концепція любові формується взаємоспрямованості процесами - від мозку до серця і навпаки». На експериментах учені активували деякі ділянки головного мозку - і це викликало « хвилювання" в грудях ».

     Як вважають вчені , дослідження допоможе зрозуміти причини душевних страждань , викликані нерозділеним коханням . Вони можуть стати причиною найсильніших емоційних стресів і навіть психологічних зривів , найглибшій депресії . Визначаючи ділянки мозку , що активуються станом закоханості , вчені зможуть допомогти таким людям .
Категория: Вдохновение | Добавил: 329 (24.03.2014)
Просмотров: 1022 | Комментарии: 1 | Теги: любов, Кохання | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz