Вторник, 04.10.2022, 13:00
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Вдохновение [10]
натхнення
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Вдохновение » Вдохновение

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

Ви знаєте дівчину, побачивши яку ви починаєте упускати папки з паперами або бурмотіти щось нерозбірливе під час розмови з нею? Вона вам дуже подобається, але ви не можете знайти в собі сили, щоб сказати їй про це? Ці почуття мучать вас, і єдиним вірним рішенням буде сказати їй про них. Сказати дівчині про свої почуття зовсім не складно, але деколи справа ускладнюється тим, що ви не знаєте, як вона на це відреагує. Дотримуйтеся цих простих кроків, і ви досягнете успіху. 


Частина 1 з 2: Перш чем Сказати їй 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

1. В першу чергу ви повинні добре виглядати. Насильно милим не будеш, але ось залучити її увагу до своєї персони ви цілком можете. Коли ви будете зізнаватися у своїх почуттях ви повинні виглядати на всі сто. Необов'язково надягати костюм з краваткою, просто надіньте свій кращий одяг і посміхайтеся щиро. 
Не забудьте сходити в душ, від вас має приємно пахнути. Дотримання правил гігієни - це ознака того, що ви вмієте стежити за собою, а значить, зможете подбати і про неї. Скористайтеся чоловічим лосьйоном після гоління або ж невеликою кількістю чоловічого одеколону. Головне не переборщити з кількістю одеколону. Ви ж хочете з нею зблизитися, а не відштовхнути її своїм запахом? 
Посміхайтеся. Усмішка - це спосіб вираження щастя. Пам'ятайте, що дівчата хочуть зустрічатися зі щасливими і безтурботними юнаками, а не з тими, які вічно сумують і нудьгують. Посміхайтеся якомога частіше поруч з нею. Щастя заразливо, а значить, якщо вам пощастить, вона посміхнеться вам у відповідь. 
Дивіться їй прямо в очі. Ви розмовляєте нема з підлогою, тоді чому ви весь час його розглядаєте? Прямий зоровий контакт говорить про те, що ви повністю зосереджені на ній, і вона цілком і повністю заволоділа вашою увагою, і нехай весь світ зачекає. Крім того, вона ж теж дивитиметься у ваші очі, а більшість дівчат вважають очі найбільш привабливою частиною чоловічого тіла. 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

2.Обретіте упевненість в собі. Дівчата в більшості своїй будуть мовчати, як риби про свої симпатії, тому перший крок все ж має зробити чоловік. Навіть якщо ви не самий впевнений в собі хлопець на світі, ви повинні набратися сміливості і сказати цій особливій для вас дівчині про те, що вона вам подобається. Повірте, подібне визнання дорогого коштує. Впевненість в собі, як і життєрадісність, вельми привабливі риси, особливо для дівчат. Так що зберіть всю свою хоробрість і впевненість - і вперед. 
Будьте сильні духом, але не самовпевнені. Дівчатам подобаються мужні хлопці, адже їм так хочеться, щоб другі половинки проявляли турботу про них, як у фізичному, так і в моральному сенсі. Не змінюйте своїм переконанням і принципам, проявляйте свої сильні сторони і не втрачайте віри в себе. Але не варто думати, що для дівчат ви Дар Божий і вони зобов'язані перед вами схилятися, бо дівчата не люблять хлопців з роздутим зарозумілістю. Їм подобаються хлопці, які реально оцінюють свої можливості і можуть підтримати в скрутну хвилину. 
Не потрібно налаштовуватися на відмову, але підготуватися морально до такого варіанту розвитку подій варто. Спокійний важливий відповідь, незалежно від того, що вона скаже, приємно її здивує. Якщо вона скаже у відповідь, що теж відчуває до вас симпатію, в її очах таку відповідь лише підійме вас. Якщо ж вона скаже, що поки що не впевнена в своїх почуттях, знову ж таки, таким чином ви покажете, що досить упевнені в собі, а значить, будете виглядати привабливо. Крім того, це дасть їй їжу для роздумів, на випадок, якщо вона все ж передумає. 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

3.Подготовьте свою промову заздалегідь. Дуже важливо продумати наперед, що ви їй скажете. Відрепетируйте промову перед дзеркалом, таким чином, ви зможете зрозуміти, як будете виглядати в очах оточуючих. 
Ви можете сказати щось на кшталт: «Привіт. Знаєш що? Ти сподобалася мені з першого погляду. Я не зміг забути сяйва твоїх очей і твоєї ходи. Я хочу сказати, що ти мені дуже подобаєшся, і я хотів би запросити тебе на побачення. Ти згодна? "Якщо ви зможете розповісти їй історію про те, як вперше зрозуміли, що вона вам подобається, а так само про те, що вона зробила, щоб сподобатися вам, вона безумовно буде вдоволена. 
Або ж ви можете сказати щось менш формальне, наприклад: «Привіт, __. Я не часто говорю це дівчатам, але ти мені вже давно дуже подобаєшся. Ти не погодилася б піти зі мною на побачення? »
Або ж ви можете сказати їй про свої почуття в завуальованій формі: «Я збираюся сходити в кіно на новий фільм про Джеймса Бонда. Ти не складеш мені компанію? "Якщо вона запитає у вас:« Це побачення? », Відповідайте ствердно. 
Не питайте у неї про те, що вона до вас відчуває. Навіть якщо ви їй і подобаєтеся, не так вже й легко зізнатися в цьому, крім того, можливо вона до цього моменту і не замислювалася про свої почуття до вас. Чи не підштовхуйте її до прийняття рішення. Замість цього просто запросіть її на побачення, це дозволить їй визначитися зі своїми почуттями. Крім того, її відповідь на ваше запрошення теж може свідчити про що. Якщо вона погодиться піти з вами, значить, ви їй, швидше за все, вже подобаєтеся, або ж вона хоче спробувати розібратися в тому, що відчуває. Якщо ж вона відповість відмовою, швидше за все ви не є об'єктом її симпатій на даний момент, але це не означає, що ви не можете спробувати завоювати її! 


Частина 2 з 2: Сказати їй 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

1. Скажіте їй про це особисто. Більшість дівчат віддає перевагу спілкуванню віч-на-віч, тому не варто повідомляти їй про свої почуття по телефону. Якщо ви їй зателефонуйте, вона може подумати, що ви не досить упевнені в собі, для того, щоб сказати це особисто. Але якщо ж у вас немає іншого виходу, крім як подзвонити, тоді дерзайте. 
Не варто так само просити своїх друзів повідомити їй про вашу симпатії, бо це може обернутися масою неприємностей. Крім того, вона так само може подумати про те, що ви не досить упевнені в собі, щоб сказати їй це особисто. Звичайно, в деяких випадках, стратегія, в якій задіяні ваші друзі, може спрацювати, але не варто на це сподіватися. Все-таки сказати їй про це особисто - це найкращий варіант. 
Не потрібно повідомляти їй про це в різноманітних чатах і за допомогою миттєвих повідомлень, якщо тільки ви не на сто відсотків упевнені в тому, що вона прийме ваше запрошення сходити з нею на побачення. Чому такий спосіб неприйнятний? Все дуже просто, дівчині набагато легше відповісти відмовою, коли вона вас не бачить, ніж зробити це, коли ви стоїте перед нею, адже в цьому випадку їй не потрібно турбуватися про вашу емоційної реакції на відмову. Відмовити вам під час розмови віч-на-віч набагато складніше, тому запросіть її на побачення особисто, а потім скажіть їй про те, що вона не повинна сумніватися в тому, наскільки ви хороша пара для її персони. 
Скажіть їй про свої почуття, коли ви будете наодинці. Ви обоє будете відчувати збентеження і незручність, якщо навколо буде купа людей. Крім того, вона може відмовити вам лише тому, що не хоче, щоб хтось крім вас знав про її почуття. Адже ви намагаєтеся бути романтиком? Тоді за зручної нагоди, коли ви будете одні: це може бути прогулянка під час перерви або ж зустріч на автобусній зупинці після школи. Ви так само можете просто підійти до неї і сказати: «Я хотів би поговорити з тобою, ми можемо зустрітися після школи?», А потім вибрати зручний час і місце для зустрічі. 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

2.Будьте чесним і щирим. Не потрібно будувати з себе казна-що. Будьте собою, тоді у вас буде більше шансів для того, щоб їй сподобалися саме ви, а не той, кого ви намагаєтеся втілити. Не бійтеся збентеження. Кого хвилює, що думають інші люди? Виробіть лінію своєї поведінки і дотримуйтеся її. 
Не потрібно бути заумним. Не варто вживати у своїй промові заїжджені кліше, вона може взагалі не зрозуміти, що ви мали на увазі. Вона може подумати, що ви над нею розкошуєте (або ж намагаєтеся задавити її своїм інтелектом). Не потрібно змушувати її губитися в здогадах. Ведіть себе природно і будьте з нею щирим. 
Не потрібно говорити дурниць, якщо ви не впевнені в тому, що вона стане над ними сміятися. Більш того, це може поставити вас у незручне становище. Але не бійтеся розповісти їй якусь хорошу жарт. Дівчата цінують в хлопцях почуття гумору. Для них це показник того, що ви вмієте весело проводити час. 

Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається 

3.Еслі вона відповість вам відмовою або ж скаже, що вона не впевнена ... Нічого страшного, все в порядку. Ви точно такий же хлопець, як і до визнання, і ви обов'язково зустрінете ту дівчину, яка відповість вам взаємністю. Вам просто потрібно її трохи пошукати. Все в своєму житті стикалися з відмовою. Якщо ви ніколи не переживали відмову, значить, не дуже-то і старалися. 
Сприймайте відмова спокійно. Не потрібно змушувати її відчувати почуття провини за те, що вона поранила ваші почуття, тому що подібна гра в жертву дратує. Не потрібно забувати про те, що люди тягнуться до щасливих, веселим, життєрадісним людям. Ставтеся до життя з позитивом, навіть якщо вам здається, що зараз у вас немає абсолютно ніякого приводу для радості. 
Будьте наполегливі, якщо вважаєте, що у вас все ж є шанс в майбутньому завоювати її розташування. Якщо вам здається, що вона - та сама єдина, не варто опускати руки, почувши відмову. Потоваришуйте з нею і поступово спробуйте перевести ваші стосунки з дружніх в романтичні. Дівчата хочуть довіряти хлопцям, тому постарайтеся завоювати її довіру перед новою спробою. 
Якщо ж ви вважаєте, що у вас зовсім немає шансів, нехай життя йде своєю чергою. У світі є безліч дівчат, гідних того, щоб за них боротися. Відкрийте для себе нові горизонти. Життя занадто швидкоплинна, щоб витрачати її на погоню за тією, яка не бачить себе з вами. Якщо ж вона змінить свою думку, вона сама прийде до вас і скаже про свої почуття. 

Як сказати дівчині про що вона вам подобається 

4.Еслі ж вона сказала: «Так», тоді ви - справжнісінький щасливчик. Значить, ви для неї особливий, і вона вважає, що ви можете їй багато дати в емоційному плані. По крайней мере, ви її зацікавили, і вона не проти дізнатися вас трохи краще. 
Не бійтеся легкого флірту з нею. Коли бажаєте їй спокійної ночі, посміхніться і злегка торкніться її спини, а потім скажіть: «Відмінно, я дуже радий, що ти погодилася. Я подзвоню тобі щодо фільму. Продиктуй мені, будь ласка, свій номер ». 
Не потрібно бігти попереду паровоза. Пам'ятайте, що дівчатам потрібно більше часу, щоб просунутися у відносинах, ніж хлопцям, тому не потрібно думати, що ви завтра ж почнете цілуватися. Якщо ж підвернеться можливість під час фільму або ж десь ще під час побачення, поцілуйте її легенько, але не варто думати, що вона відразу ж захоче більшого. Ви зможете досягти бажаного, якщо будете робити все для того, щоб вона відчувала себе комфортно і в безпеці поряд з вами, тому наберіться терпіння. 
Не потрібно уникати її в школі, але і слідувати по п'ятах теж не варто. Не потрібно робити вигляд, що між вами нічого немає, але в теж час уникайте бурхливого прояву почуттів на людях. Побалакайте з нею, коли випаде вільна хвилинка, але не забувайте так само і про звичний колі спілкування.

Тепер ви знаєте: Як сказати дівчині про те, що вона вам подобається!

Категория: Вдохновение | Добавил: 329 (10.08.2014)
Просмотров: 11671 | Комментарии: 4 | Теги: дівчина, любов | Рейтинг: 3.5/4
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz