Пятница, 19.04.2024, 15:16
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Турбота про кішок. Що потрібно знати в першу чергу

Отже, ви купили собі брата меншого. Тепер вся відповідальність лежить повністю на вас. За такими тваринами як кішки і собаки не так важко доглядати, але все одно потрібно дотримуватися правил.

До трьох місяців кошеня повинен виключно харчуватися маминим молоком. На четвертому тижні можна вже привчати до молока, краще коров'ячого, тому що козяче сильно жирне. Налити молоко потрібно в пляшечку, так як до 2 місяців кошеня сам поки харчуватися не зможе.

В місяць - півтора можна давати натертий сирок, м'ясо або овочі. У 5-6 місяців у тварин починають змінюватися зубки, так що не давайте твердої їжі і твердих іграшок. Кошеня перестає бути маленьким в рік, його вже можна почесно вважати котом. Пам'ятайте, що хороше харчування - це найважливіше. Не варто переводити кішок на корм, не ризикуйте. Давно доведено, що корм викликає камені в нирках і інші хвороби. Це може проявитися не відразу, але потім "бігти" до ветеринара буде пізно.

Привчати кошеня до лотка слід з місяця. Купіть в магазині лоточок і насипте туди спеціальної суміші для котячих туалетів, або можна для початку постелити газети. Лоток повинен завжди стояти в одному місці, не можна його перетягувати по всій квартирі. Після кожного прийому їжі або сну, кошеня слід брати і відносити в лоток. Чекати поки він зробить все свої справи, а після похвалити.

Щоб коти гризти ваші речі, потрібно купувати їм іграшки або спеціальні когтеточки. Існують так само спреї, які неприємні для котів. Можна "напшікать" певну річ, після чого кіт більше не буде кусати і дряпати її.

Виховання кішки теж не маловажно. Для початку придивіться до тварини. Подивіться на його темперамент. Не варто докоряти кішку в тому, що вона весь час бігає по будинку або навпаки лежить і спить. Адже у кожного свій характер. Сприймайте тварина як свого друга, і він вас подякує за це. Не треба нервувати якщо кошеня ходить і нявкає, спробуйте дізнатися чого він хоче. Може води немає або животик болить. Згадайте всесвітньо відомого Куклачова. Як йому вдавалося досягти гармонії зі своїми вихованцями. А адже кішка не собака, її важче навчити всяким трюкам. Терпіння - ось запорука успіху.

Вакцинація тварин. Її роблять в перший місяць життя кошеня, потім через півтора місяці, наступна після зміни зубів і остання в рік. Ці вакцинації допомагають уберегти кішку від різних важких хвороб, наприклад: ринотрахеит або кальцівірусамі.

Не забувайте "виганяти" бліх і глистів. Для перших можна купити спеціальний нашийник або краплі, які капають на холку. Друге треба "гнати" 1 раз в 2 місяці. Існує багато таблеток від глистів, різниця між ними лише в ціні і виробником.

Категория: Українською | Добавил: 329 (19.04.2016)
Просмотров: 567 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz