Четверг, 23.01.2020, 20:40
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Навіщо потрібні психологічні тести?

Чи знаєте ви себе? Хоча ви ведете себе по-різному в залежності від обставин, в яких перебуваєте, або суспільства, тим не менш, ви маєте в своєму розпорядженні цілком розпізнається індивідуальністю. В іншому випадку люди не могли б передбачити ваші реакції; вже те, що деякі аспекти вашої поведінки є передбачуваними, свідчить про існування вашої індивідуальності.

Звідси, звичайно, не випливає, що особистість ваша завжди залишиться незмінною, особливо якщо ви намагаєтеся визначити свій потенціал і розвинути його. Однак нинішнім станом вашої особистості цілком можна скористатися, щоб визначити, наскільки успішніше вона буде поєднуватися з одним видом діяльності, ніж з іншим.

У побудові тестів ми виходимо з того, що різні види діяльності вимагають різних характеристик особистості. Якщо ви зайняті задовольняє вас справою, то швидше за все залишитеся задоволені собою і уникнете неприємних емоцій. Справедливо також і те, що велика частина робіт може бути однаково добре виконана людьми, що володіють самими різними параметрами особистості. Інакше просто не може бути, тому що не можна знайти двох абсолютно однакових людей.

Наші тести допоможуть визначити специфічні властивості вашої особистості, а також, яким чином ці властивості пов'язуються з різними видами діяльності. Результатами можна скористатися по-різному, в тому числі, і при виборі професійної стежини. Ви можете або шукати роботу, вимоги якої узгоджуються з параметрами вашої особистості, або шукати привертає вас рід діяльності і дивитися, на скільки ваші якості відповідають їй.

Особистість являє собою досить складний об'єкт. І наша мета полягає в тому, щоб допомогти вам краще пізнати себе і змусити глибше вдуматися в свої відчуття і поведінку для того, щоб усвідомити власне сприйняття найбільш підходящого для вас життєвого шляху. І робити це краще не обманюючи себе. У перевірці властивостей особистості не слід бачити хвалу собі мул образу. Більш того, на випадок, якщо ви недооцінюєте або переоцінюєте себе, попросіть своїх близьких, які вас добре знають, пройти тести на визначення властивостей особистості як би від вашого імені - тим самим визначити, яким ви здаєтеся з боку. Потім порівняйте обидві отримані картини.

Найбільш точний опис вашої особистості природним чином буде відповідати тій людині, яким ви є в даний час, яким бачать і сприймають вас люди. Можна відповідати на запитання тестів і з тих позицій, які ви хочете одного разу зайняти, але до цього дня ще треба дожити, і тому думайте про те, що вам доведеться зробити, щоб змінитися. Слід враховувати ще й те, що одні властивості вашої особистості ви можете застосувати вже зараз, а інші - в міру подальшого розвитку.

Категория: Українською | Добавил: 329 (27.04.2016)
Просмотров: 233 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz