Пятница, 29.03.2024, 02:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Як вибрати комп'ютер (частина перша 1)

Ця стаття призначається для всіх, хто збирається купити новий або удосконалити існуючий комп'ютер. Багато корисної інформації в ній почерпнуть, в основному, люди мало знайомі зі світом комп'ютерів або недавно до нього прилучилися. Але і досвідченим користувачам вона може підказати інші рішення в питанні про вибір комплектуючих.

У першій частині я детально розгляну загальний підхід до вибору комп'ютера, а також конфігурації системних блоків в різних цінових категоріях. У наступних (не можу точно сказати, скільки їх ще буде) я приділю увагу підбору монітора, принтера, аудіосистеми і іншої периферії.

Про рекламу, менеджерів і "правильні" правила

"Саме процесор дає вашому комп'ютеру такі дивовижні можливості", - свідчить слоган реклами Intel. При цьому на екрані телевізора показуються батько і син, які дивляться на монітор з шалено обертався макетом піраміди, який толком не розгледиш...

Комп'ютер - це складна система. І його можливості визначаються саме його складовими частинами, в тому числі і процесором. Поясню цю тезу за допомогою аналогії з автомобілем, який також являє собою складну систему. Яким потужним і просунутим не був двигун, але якщо його поставити на "запорожець", то користь від його мощі ми навряд чи отримаємо.

Чи не буде нам ні великої швидкості через поганий і нетривкого кузова , ні великої вантажопідйомності - через слабку підвіски і мізерного багажника , ні прохідності - через маленького діаметру коліс. Але варто його поставити на яке-небудь авто типу Land Rover , так разом ми всі ці можливості отримаємо .

Звідси правило 1 -е: система повинна бути збалансованою, щоб всі наявні в ній можливості були реалізовані максимально.

Однак цього простого правила більшість компаній з продажу ПК дотримуватися не бажають. Їм головне продати, тобто переконати покупця, що цей товар саме те, що йому потрібно. Скажімо, покупець хоче комп'ютер з Pentium'ом, думаючи раз процесор хороший, то і комп'ютер буде таким же. В результаті, знову ж таки в більшості випадків, менеджер запропонує вам купити супер- ігровий варіант типу P4 2,4 ГГц (шина 800 МГц) + 128 Мб GeForce FX 5200. Начебто цифри великі і значні, але в популярному ігровому тесті 3DMark 2001 SE система поступається Duron 866 МГц + 64 Мб GeForce4 Ti 4200 близько 20% (сам перевіряв), не кажучи вже про відмінність в ціні.

З цього випливає правило 2-е: не біжіть за цифрами і розрекламованими назвами - грошей витратите багато , а толку від цього буде мало.

Третє правило можна сформулювати так: потрібно точно знати, що ви хочете купити. З одного боку, ви повинні чітко уявляти собі, для яких цілей буде придбано це чудо техніки: для роботи з офісними завданнями, зі звуком, відео або ж, навпаки, для ігор і розваг.

З іншого боку бажано знати, які комплектуючі підходять під ваші запити, а які не зовсім. Якщо з першим питанням ви можете визначитися самі або за допомогою родичів, то в рішенні другого вам допоможе ця стаття.

Останнього правила варто дотримуватися, щоб не бути обдуреним або введеним в оману і купити саме те, що ви хочете. Плюс до всього, чим чіткіше ви будете знати , що вам треба тим більше зумієте заощадити.
Категория: Українською | Добавил: 329 (18.03.2014)
Просмотров: 619 | Теги: вибір, комп, комп'ютер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz