Пятница, 31.03.2023, 08:33
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Як сказати хлопцю, що я незаймана?

Як сказати хлопцю, що я незаймана?

Любовні відносини мають на увазі наявність інтимності. І буквально будь-яка дівчина може виявитися перед вибором: сказати хлопцю, що незаймана або ж промовчати. Залежно від віку і відносин, від наявних особистісних особливостей обох партнерів може знадобитися різний підхід до подібної теми.
 Говорити самій?
 Не потрібно піднімати приватну тему при першій же зустрічі. Розмова може проявити себе вже в процесі розвитку відносин. Маючи внутрішнє відчуття, що сказати необхідно, не треба мучити себе, уникати розмови. Не бійтеся реакції партнера, більшості чоловіків навпаки подобається невинність.
 Як будувати розмову?

Перш за все, варто пам'ятати, що дана тема - делікатна, що вимагає близькості і комфорту обстановки. Тому правильно вести бесіду в інтимній атмосфері, безумовно, наодинці.
Повноцінним розмову на подібну інтимну тему може стати тільки в тому варіанті, коли присутній довіру, коли є дійсно справжні, а не вигадані почуття. Можна зробити Онлайн ворожіння на коханого, щоб підкріпити віру в істинність почуттів.
Як сказати хлопцю що я ще дівчина
Якщо ви відчуваєте сильну внутрішню невпевненість, що є сусідами з бажанням поділитися з партнером, то варто психологічно налаштувати себе на лад позитивний. Розмова про невинність не обов'язково повинен бути сухим, рівним, незафарбованих емоціями. Можна внести в таку бесіду нотки кокетства, розбавити напруга жартівливими моментами. Але не перестарайтеся! Інакше молода людина може розцінити бесіду, як несерйозну.
Як сказати хлопцю що я ще дівчинка
Відчуваючи страх і надмірну скутість, можна подумки підготувати слова, які хочеться сказати партнеру. Однак краще проводити такого роду розмова не в момент, коли відмовитися від сексу буде майже неможливо. Якщо молода людина дізнається про вашу невинність, то стане вкрай дбайливо і обережно ставитися.
 Небезпечний критерій віку
 У сучасному світі колишнє ставлення до невинності зникає. Після 20-річного рубежу часто прекрасні представниці слабкої статі починають соромитися говорити про відсутність інтимних контактів в їх житті. Однак подібного роду уявлення не надто вірне.
Як сказати хлопцю що я дівчина
Частенько молоді хлопці, самі мають невеликий сексуальний досвід, побоюються відповідальності. Тому розмова про невинності в стані пробудити у них емоції суперечливі. Більш дорослі чоловіки сприймають подібне набагато спокійніше, починаючи ставитися до обраниці з великим трепетом.
Як сказати хлопцю що я ще не цей.
В окремих моментах, коли вік далекий від старшого підліткового, вірніше говорити, як є. Чи не придумуючи виправдань, які не намагаючись приховувати. Адже насправді невинність не є пороком.

Тепер ви знаєте як сказати хлопцю що незаймана.

Категория: Українською | Добавил: 329 (29.04.2016)
Просмотров: 3320 | Комментарии: 6 | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz