Пятница, 31.03.2023, 09:22
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Як довести хлопцеві що ти його любиш

Як довести хлопцеві що ти його любиш

Доказ своєї любові - як правило, завдання прекрасних лицарів, і вся світова література розповідає про мільйони способах зробити великий чоловічий подвиг в ім'я любові. Але як бути жіночій половині людства в питанні докази своєї любові чоловікові? Як довести хлопцеві що ти його любиш

Як довести хлопцеві що ти його любиш

У відповіді на це питання важливо пам'ятати про головне - а саме те, що відрізняє поведінку жіночої статі від чоловічого в плані особистих відносин. Чоловік діє прямо, однозначно, тоді як для жіночої поведінки характерна обережність, грайливість і таємничість. Оскільки саме чоловік дарує квіти, подарунки, водить в ресторани, кінотеатри і залицяється до дівчини, - може здатися, що у чоловіка більше можливостей проявити свою любов і довести свої почуття. Але це переконання помилково, оскільки в стосунках головне зовсім інше: взаєморозуміння, ніжність, готовність йти на певні поступки і компроміси, пристрасть, вірність ... І саме прояв цих якостей і є головний спосіб для дівчини, щоб довести свою любов чоловікові.

Як довести хлопцеві що люблю

Отже, успіх докази своєї любові чоловікові складається в правильному прояві і демонстрації своїх почуттів. Правильному - значить без нав'язливості, тому що чоловіки, як відомо, пристрасні любителі своєї волі. І якщо ненароком перегнути палицю в прояві своїх почуттів, можна побачити тільки блискучі п'яти свого коханого, що віддаляється в невідомому напрямку. Тому згадуємо головне правило жіночої поведінки: обережність, ненав'язливість, і нехай навіть всередині все розривається від любові, пристрасті, все одно краще не кидатися на шию вашого обранця, а по-діяти жіночому акуратно.

Як довести хлопцеві що ти його любиш

Якщо з вашому улюбленим у вас ще немає близьких відносин, але вам необхідно показати або довести йому, наскільки сильні ваші почуття, основна увага варто звернути на:

ПОГЛЯД. Є один маленький секрет. Психологи довели, що якщо під час спілкування з людиною, дивлячись йому в очі, подумки вимовляти «ти мені подобаєшся», погляд твій змінюється - стає ніжним і чуттєвим, але невловимим для свідомості співрозмовника. Іншими словами, співрозмовник не побачить особливих змін, але дуже добре відчує, і якщо вірити психологам, наслідком цього є неусвідомлена симпатія вашого співрозмовника до вас.
Як довести хлопцеві любов
 ГОЛОС. Оскільки кожна жінка в душі - актриса, для неї немає ніякої проблеми в тому, щоб навчитися керувати своїм голосом - від низького сексуального тону до тоненького милого голосочком. Ваш обранець обов'язково помітить те, з яким почуттям ви спілкуєтеся з ним, і зробить певні висновки.
 ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ В НЬОМУ. Як тільки Він помітить, що ви живете їм і його життям так само, як живете своїм - сумнівів у ваших почуттях у нього не залишиться. Є тільки одна причина, по якій одна людина починає жити життям іншого - це любов. Зверніть увагу на його інтереси, проблеми, настрій, на його цілі, і якщо це торкнеться вас також сильно, як і його - він обов'язково побачить це, оцінить і зрозуміє, що до чого.

Категория: Українською | Добавил: 329 (29.04.2016)
Просмотров: 1252 | Теги: відносини, любов, стосунки, дівчина, хлопець | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz