Пятница, 09.06.2023, 14:14
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Технологии [60]
технології
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Технологии » Технологии

Як вибрати сканер (сканер Canon)

Далеко вже в минуле пішло той час, коли для перекладу документа в електронний вигляд потрібно було витрачати багато часу, і для цього був потрібний ручне введення тексту. Сьогодні нікому не в дивину використання для цих цілей сканера - приладу, який допомагає перевести в електронний вигляд і на будь-який вид носіїв інформації не тільки текстів, але і будь-який вид графіки. Завдяки тому, що на сьогоднішній день існує велика кількість виробників і різних моделей сканерів, в різному ціновому сегменті, залишається відкритим лише питання правильного підбору цього пристрою, щоб можна було максимально виконати поставлені завдання і при тому не переплачувати кошти, які далеко не завжди бувають зайвими , за непотрібний функціонал.

Выбирайте и заказывайте сканер здесь: сканер Canon. Высокое качество и доступные цены на сканеры Canon и другие.

Перш ніж ставити питання «Як вибрати сканер?», Для початку потрібно визначитися з майбутніми цілями і сферою застосування сканера:

1. Який передбачуваний обсяг отримання відсканованої інформації буде перероблятися для оцифровки надалі;

2. Якого роду потрібно відсканована інформація (текст, фотографії, графіка і т.п.), від цього залежить якість оцифрованих згодом даних;

3. Який час ми змушені будемо витрачати на отримання цифрового продукту після сканування.

Якщо вам потрібна оперативність у введенні великого обсягу інформації протягом мінімальних термінів, то мова в цьому випадку може йти про спеціалізований сканері для документів. Вони, як правило, мають не високу оптичну роздільну здатність 150 х 300 dpi і вищий запас міцності в порівнянні зі сканерами, призначеними для обробки графічних матеріалів. Такі сканери - ідеальне рішення для будь-якого офісу, де для перенесення на електронні носії переробляється великий обсяг документів. Для сканування і подальшої оцифровки документів в домашніх умовах і невеликому офісі можна використовувати сканери з невеликим оптичним дозволом 300 х 600 dpi. Цей вид сканерів здатний забезпечити вирішення більшості типових завдань. При цьому швидкість обробки даних сканером досить невисока, в той же час ми маємо відносно не великоваговий розмір файлів, що зберігаються.

Якщо крім розпізнавання тексту перед вами стоїть завдання роботи з графікою і наступною обробкою вихідних файлів в графічному редакторі, наприклад в Photoshop, то вирішити ці завдання вам допоможе сканер з дозволом 600 х 1200 dpi. Продукція, що планшетні сканери мають ще багато інших технічних характеристик, таких як интерполированное дозвіл, глибина кольору, діапазон щільності, тип інтерфейсного підключення і т.д. Ціна їх може коливатися від десятків до декількох десятків тисяч доларів. І все ж ми будемо раді, якщо наші неглибокі дослідження в цій області допоможуть Вам зробити правильний вибір при покупці сканера.

Категория: Технологии | Добавил: 329 (03.09.2016)
Просмотров: 623 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz