Четверг, 28.03.2024, 15:02
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Технологии [60]
технології
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Технологии » Технологии

Як вибрати медіаплеєр (плеер для видео)

Останнім часом багато хто воліє скачувати музику і фільми з Інтернету, а не купувати їх на дисках. Однак дивитися фільми на комп'ютері або ноутбуці не дуже комфортно, а переписувати кожен раз фільм на диск, щоб подивитися його по телевізору, не завжди зручно. У цьому випадку ідеальним рішенням стане домашній медіаплеєр.

За допомогою медіаплеєра можна відтворити практично будь-який контент - фільми, музику, фотографії та інше. Для виведення зображення використовується звичайний телевізор, хоча можна підключити плеєр до монітора або проектора. Крім того, всю колекцію DVD-дисків можна зберігати на жорсткому диску.

Незважаючи на те, що домашні медіаплеєри тільки набирають популярність, багато виробників (наприклад, Western Digital, Ellion, Popcorn Hour, Noontec, Emtec, Hyundai M-Box, Unicorn, Kaiboerhd, IconBit і ін.) Звернули увагу на цей сегмент. На ринку присутні як бюджетні моделі, так і багатофункціональні плеєри.

Плеер для видео вы всегда можете заказать на сайте: плеер для видео. Всегда доступны медиаплееры высокого качества.

Як зберігати фільми
Мабуть, одним з найбільш важливих моментів, на який необхідно звернути увагу при виборі домашнього медіаплеєра, є спосіб зберігання контенту: за цією ознакою медіаплеєри діляться на два типи - з вбудованим жорстким диском і без нього.

Перевагою медіаплеєра з вбудованим жорстким диском є ​​те, що вся колекція фільмів, музики і фотографій зберігається в одному місці. У медіаплеєри з вбудованим накопичувачем найчастіше використовуються жорсткі диски формфактора 3,5-дюйма. Такий вибір обумовлений більшою ємністю подібних накопичувачів, яка на даний момент сягає 3 Тб. Зустрічаються моделі і з 2,5-дюймовими жорсткими дисками - такі плеєри компактніше, але їх обсяг менше. Зрозуміло, чим більше місткість жорсткого диска, тим дорожче коштує плеєр. Деякі виробники пропонують покупцям придбати жорсткий диск для медіаплеєра самостійно - такі моделі коштують дешевше, а користувачі можуть вибрати саме той HDD-накопичувач, який їм потрібен.

Основною перевагою бездискових медіаплеєрів є їх компактні розміри - за цим показником вони набагато випереджають моделі з вбудованим накопичувачем. Контент ці медіаплеєри відтворюють з зовнішніх накопичувачів - це можуть бути різні карти пам'яті, USB-накопичувачі, флешки, смартфони та інше.

При виборі медіаплеєра слід звернути увагу на наявність слотів для карт пам'яті різних форматів і портів USB (краще, якщо їх буде декілька). У деяких плеєрах реалізована можливість підключення зовнішніх пристроїв по бездротовому інтерфейсу - це дозволяє підключити до медіаплеєра сумісний смартфон або кишеньковий плеєр без використання проводів.

Зустрічаються на ринку медіаплеєрів та пристрої з вбудованими DVD-приводами. Є й такі моделі, в які на місце 3,5-дюймового жорсткого диска можна встановити оптичний привід, що значно розширює можливості пристрою. Існують і моделі з док-станціями для гаджетів Apple - смартфонів iPhone, плеєрів iPod, планшетів iPad. Користувачеві досить вставити гаджет в спеціальний слот і медіаплеєр розпізнає його як зовнішній накопичувач.

Формати: чим більше, тим краще
Вибираючи домашній медіаплеєр, зверніть увагу на те, які мультимедійні формати він підтримує. Тут діє принцип - чим більше, тим краще. Що стосується відео, то варто порадити вибрати модель з підтримкою Full HD. Контент з таким дозволом набуває все більшого поширення, та й у сучасних телевізорів дозвіл Full HD вже стало нормою.

У список відтворюваних відеоформатів повинні входити наступні: MPEG-1, MPEG-2 (VOB / ISO), MPEG-4, DivX, Xvid, DivX HD, Xvid HD, AVI, MOV, FLV, MKV, RMVB, AVC HD, H. 264, WMV9, VC-1, M2TS, TS, TP, M2T. Втім, цим список не обов'язково повинен обмежуватися.

Що стосується підтримуваних музичних і графічних форматів, то для них рекомендації точно такі ж. Бажано, щоб плеєр буде підтримував такі формати: MP3, WAV, WMA, AC3, PCM, LPCM, OGG, AAC, FLAC, M4A, MKA, AIF, AIFF (аудіо) і JPEG, BMP, GIF, TIFF, PNG (графічні) . Звичайно, можна заощадити і вибрати модель з меншим числом підтримуваних форматів, але тоді попередньо вам доведеться конвертувати контент на комп'ютері.

Варто звернути увагу на підтримку багатоканального звуку (аудіокодеки Dolby Digital, DTS, Dolby TrueHD, DTS-HD MA та інші), субтитрів (SRT, SUB, SAMI) і списків відтворення (M3U, PLS).

Необхідно врахувати і те, що деякі виробники регулярно випускають нові прошивки для своїх медіаплеєрів. Нова прошивка може розширити список підтримуваних форматів, додати нові функції і виправити деякі помилки. Подивитися, випускаються оновлень для плеєра чи ні, можна на офіційному сайті виробника.

Підключення до телевізора
Ще один важливий момент при виборі медіаплеєра - наявність необхідних роз'ємів для підключення телевізора, монітора, проектора, акустичної системи. Тут варто виходити з набору вже наявної у вас техніки. Однак не виключено, що ви купите незабаром новий телевізор або будете використовувати медіаплеєр не тільки з побутовою технікою, тому, можливо, варто вибрати модель "на виріст".

Більшість сучасних телевізорів, проекторів і моніторів підтримують інтерфейс HDMI - наявність такого роз'єму стає вже стандартом, тому відповідний порт обов'язково повинен бути у вашого медіаплеєра. Відзначимо, що існує кілька версій цього інтерфейсу. Зараз великого поширення набула версія HDMI 1.3, але є і більш сучасні.

Якщо у вашого телевізора немає порту HDMI, то необхідно переконатися, що медіаплеєр оснащений класичними роз'ємами типу "тюльпан". Втім, такі роз'єми є у більшості моделей. Також не зайвим буде наявність 6-канального аудіовиходу для підключення до плеєра акустичної системи.

Повний набір портів може включати в себе роз'єми S-Video, VGA (D-Sub), SCART RGB, коаксіальний, композитний, компонентний відеовихід і інші. Звичайно, краще купити медіаплеєр з розширеним набором портів.

Окремо варто сказати про режим USB-Slave. При наявності порту з таким режимом можна буде підключати плеєр безпосередньо до комп'ютера - медіаплеєр буде розпізнаватися як звичайний накопичувач, що дозволить легко і швидко записати на нього потрібні файли.

Вихід в Інтернет
Важливою особливістю медіаплеєрів є можливість виходу в Інтернет і підключення до домашньої локальної мережі. Як правило, це здійснюється за допомогою стандартного адаптера Gigabit Ethernet. Відповідний роз'єм є у переважної більшості плеєрів.

Підключивши плеєр до домашньої локальної мережі, ви зможете відтворювати контент, що зберігається на вашому комп'ютері, при цьому вам не потрібно буде підключати плеєр до комп'ютера і завантажувати на нього фільм або музику.

Наявність можливості виходу в Інтернет дозволяє відтворювати контент з різних інтернет-сервісів і соціальних мереж - YouTube, Facebook, "ВКонтакте" і ін. До речі, в ряді моделей вже є вбудовані функції для роботи з популярними сервісами. Деякі моделі мають вбудовані клієнти для роботи з торрентами - така можливість дозволить скачувати фільми та інший контент безпосередньо за допомогою плеєра.

Деякі медіаплеєри оснащуються не тільки адаптером Ethernet, але і модулем бездротового зв'язку Wi-Fi - вам не доведеться тягнути кабель через всю квартиру від плеєра до комп'ютера або роутера. Ряд виробників пропонує використовувати зовнішній Wi-Fi-адаптер, який підключається до порту USB. Даний адаптер пропонується опціонально, тому покупець сам може вирішити, потрібна йому можливість роботи з бездротовими мережами чи ні.

И еще:

Медіаплеєр - підтип пристроїв з області домашньої електроніки, здатних відтворювати різні типи мультимедійних файлів на зовнішні джерела відтворення. Як правило, такий медіаплеєр виконує роль посередника між Інтернетом або носієм цифрових даних (власне медіа) і звичайним телевізором - дозволяє виводити файли на екран, переглядати фільми, слухати музику та інше. Найчастіше плеєри такого типу працюють з телевізорами з роздільною здатністю Full HD через порт HDMI. Всі мережеві медіаплеєри оснащуються USB-інтерфейсом, а деякі ще й вбудованим BitTorrent-клієнтом.

Категория: Технологии | Добавил: 329 (03.09.2016)
Просмотров: 782 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz