Четверг, 28.03.2024, 13:39
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Технологии [60]
технології
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Технологии » Технологии

Як вибрати комп'ютер (частина перша 2)

Самосбором і розгін

Цим явищам варто, на мій погляд приділити увагу, тому що вони теж дозволяють заощадити достатньо коштів. Багато з вас знають, що комп'ютер нескладно зібрати самому, не сплачуючи за збірку на фірмі. Навіть якщо вам запропонують безкоштовну збірку, це означатиме, що її вартість спочатку включена у вартість комплектуючих. Вибір тут у вас невеликий: збирати самому, або попросити про це знайомих, або на фірмі.

У перших двох випадках займатися складанням повинні люди досвідчені і знають, що зібрали не менше 5 -ти комп'ютерів. Інакше справа може закінчитися виходом з ладу процесора, мат. плати, і т.д.

У третьому випадку доведеться платити за це фірмі, де це можуть зробити і не так якісно. Але зате відповідальність лежатиме на сборщиках фірми. Плюс до всього ви отримаєте фірмову гарантію на 2-3 роки на весь системний блок, а не рік на окремі комплектуючі.

Особисто я все збираю сам. Так що, якщо вмієте самі або вміє хтось із близьких вам людей, кого не складно про це попросити, то збирайте самі, надійніше буде. В інших випадках краще звернутися на фірму.

Розгін - це ще одна можливість серйозно заощадити. Розігнати в комп'ютері можна практично все. Але в основному розганяють процесори і відеокарти. Суть його полягає в купівлі молодших моделей за нижчою ціною і переробки (розгоні) їх у старші. 


Стихії домашнього комп'ютера

Отже, комп'ютер зазвичай складається з:

материнська плата (MB, Motherboard ) - плата, на яку встановлюються процесор, пам'ять, і карти розширення. Основна сполучна ланка системи.
процесор (CPU) - Основне обчислювальний пристрій. Визначає обчислювальну потужність.
оперативна пам'ять (RAM) - у неї завантажуються програми, що виконуються в даний момент.
відеоприскорювач (Відеокарта, VGA- card) - відповідає за вивід і прискорення 2D - і 3D- графіки.
жорсткий диск (HDD , вінчестер ) - пристрій , де постійно зберігається вся ваша інформація та програми .
оптичний привід (СD/DVD- ROM/RW) - пристрій для читання / запису CD / DVD- дисків. Далі весь цей клас пристроїв я буду називати CDD - Compact Disk Drive.
флоппі - дисковод (FDD ) - пристрій для читання або запису на дискети. Пристрій вже морально застаріло, проте сьогодні існують ряд важливих операцій для яких воно вкрай бажано або навіть необхідно: перепрошивка мікропрограми BIOS, установка SATA- або RAID- драйвера.
кулер (Cooler) - охолоджувальний пристрій для центрального процесора. Так само встановлюються для охолодження інших компонентів.
корпус (Case) - металевий "ящик" з блоком живлення , куди встановлюються всі вищеназвані пристрою.
У базовій конфігурації, тобто при низьких в плані продуктивності характеристиках частин, комп'ютер підійде для виконання офісної роботи. Для інших завдань, украй бажані збільшення потужності процесора, об'єму і швидкості роботи оперативної пам'яті і жорсткого диска. Подальші зміни носять вже спеціалізований характер:

для звуку - установка (підлозі) професійної звукової плати;
для відео - плати відеозахоплення і кодування відео;
для 2D - графіки - відеоприскорювача з поліпшеними характеристиками виведення зображення на екран;
для 3D- графіки - установка потужного 3D - прискорювача. Для ігор - ігрового, для роботи - професійного.
Природно, що будь-яке збільшення і поліпшення характеристик системи неминуче призводить до збільшення вартості. А раз справа стосується грошей, то настав час переходити до наступного розділу, присвяченому системним блокам з різних цінових категорій.
Категория: Технологии | Добавил: 329 (18.03.2014)
Просмотров: 662 | Теги: вибір, комп'ютер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz