Вторник, 18.06.2024, 22:36
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Технологии [60]
технології
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Технологии » Технологии

Як розкрутити сайт?

Питанням «як розкрутити сайт?» задаються зазвичай тоді, коли вирішують почати заробляти за допомогою сайту. Тоді важливо, щоб розкрутка відбувалася:
- по-перше, безкоштовно, тобто своїми силами;
- по-друге, швидко (наскільки дозволяє безкоштовність і самостійність);

- по-третє, ефективно...

Якщо Ви створюєте сайт під уже діючий бізнес, напевно, доцільніше замовити платне просування сайту www.web-promo.com.ua щоб максимально швидко залучити додаткових клієнтів з інтернету. Тільки критично поставтеся до вартості виконання та гарантіям виконавця.
***
Маленький відступ з приводу термінології. Будемо вважати, що «просування сайту» і «розкрутка сайту» – це синоніми. Різниця якщо і є, то дуже умовна. Хоча можна зустріти думку, що «розкручування» більш механистична і менш одушевлена, ніж «просування».
***
Після виникнення ідеї про створення сайту, перше питання у багатьох: яку вибрати тематику для майбутнього сайту, щоб забезпечити йому швидкий ріст популярності і приплив відвідувачів?
Конкретний зміст сайту дійсно може стати для нього додатковим плюсом. Особливо, якщо вже є конкретна ідея, яка, що називається, палить.
Однак, з точки зору розкрутки, тематика сайту не так вже й важлива (як це не дивно може здатися на перший погляд). В інтернеті існують механізми розкрутки, які ефективно працюють незалежно від смислового спрямування просуваються сайтів.
Крім того, якщо досвіду в створенні і просуванні сайтів у Вас поки немає, має сенс спочатку навчитися розкручувати сайти, спираючись не стільки на їх тематику, а використовуючи універсальні принципи і сервіси інтернету. До того ж, у процесі розкрутки можна навчитися простим способам супутнього заробітку і, почавши з самоокупності сайту, надалі отримувати досить відчутний, стабільний і простий дохід.
В інтернеті багато матеріалів на тему «як розкрутити сайт?». Часто – це анонси і реклама продавців відповідних платних курсів і семінарів (а чому б і ні?), але і в безкоштовних джерелах є досить більш-менш повної і достовірної інформації, щоб вивчити і приступити до справи.
У міру вивчення матеріалів про розкрутку сайтів, найчастіше виникають питання:
· які існують способи розкрутки сайту, і які з них більш схожі в кожному конкретному випадку?
· як швидко можна розкрутити сайт АБСОЛЮТНО без первинних грошових витрат, і скільки для цього потрібно часу і знань;
· скільки часу піде на отримання мінімально необхідних знань з розкручування сайтів, якщо їх немає прямо зараз?

Які існують способи розкрутки сайту,

Замовти розкрутку у успішного професіонала pvl9.

і які з них більш схожі в кожному конкретному випадку?
Так чи інакше, в процесі розкручування сайту основна робота ведеться з його вмістом, або КОНТЕНТОМ. І успіх сайту в першу чергу залежить від ЦІННОСТІ його вмісту.
Однак, не всі корисні та цікаві сайти досить розкручені, також як і не всі розкручені сайти дійсно цікаві і корисні. А справа в тому, що для успіху сайту контент повинен бути високо оцінений одночасно двома важливими і, при цьому, принципово різними категоріями споживачів інформації в інтернеті:
1) кінцевими користувачами інформації (відвідувачами сайтів);
2) пошуковими сервісами, або ПОШУКОВИМИ системами.

Ці дві категорії постійно будуть досліджувати вміст Вашого сайту (кожна своїми методами), і від їх думки залежить сьогодення і майбутнє Вашого інтернет-ресурсу.
Перша категорія (умовно назвемо їх КОРИСТУВАЧАМИ) має мету щось купити, щось продати, щось дізнатися, чогось навчитися і т. д. Іншими словами, їх цікавить кінцевий сенс викладеної на сайті інформації. Для користувачів важливо, щоб інформація була ЦІННА, тобто цікава (якщо вони хочуть розважитися), корисна (якщо хочуть чогось навчитися) і зручно розташована (щоб приємно було користуватися). І чим більше користувачів вважатимуть інформацію Вашого сайту такою, тим більше їх буде регулярно і часто заходити на ваш сайт.
Особливість користувачів: по-перше, вони швидко розуміють і оцінюють конкретне смислове зміст і цінність сайту, оскільки оцінюють, виходячи із своїх реальних потреб, а по-друге, серед них і розташована ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ Вашого сайту, тобто ті користувачі, які будуть приносити Вам прибуток.
Хорошим інструментом розкрутки сайту, орієнтованих безпосередньо на користувачів, осмислено приходять на сайти, за певною інформацією, є РОЗСИЛКА. Сильні розсильні сервіси Subscribe.ru і Smartresponder.ru. Авторам-початківцям розсилок на цих сервісах забезпечена відмінна підтримка: що слід робити, як саме, яку вибрати тему розсилок і т. д. Subscribe.ru особливо гарний величезною кількістю потенційних читачів (передплатників розсилки). Smartresponder.ru крім організації Ваших розсилок надає ще й сервіс інтелектуальних інтернет-автовідповідачів – відмінний інструмент для тих, кому важливо, щоб бізнес приносив не тільки грошей, але і більше вільного часу.
Друга категорія – пошукові сервіси (або коротко ПОШУКОВИКИ) Яндекс, Гугл, Рамблер і інші, завдання яких полягає в тому, щоб оцінити і систематизувати весь неймовірний купу вмісту інтернету, виділити і надати потрібні відомості або джерела в зручному вигляді для читачів, які шукають що-небудь за допомогою пошукових запитів (а саме так і шукає інформацію абсолютна більшість користувачів Інтернету).
Пошуковики також спробують оцінити корисність вмісту Вашого сайту для своїх шукають клієнтів, але роблять вони це, оцінюючи не сам сенс контенту (машина думати поки не вміє), а деякі непрямі ознаки, яким повинен відповідати якісний сайт.
Алгоритми роботи пошукових систем постійно удосконалюються, здобуваючи деякий інтелект, і в перспективі алгоритми пошукових сервісів можуть досягти такої досконалості, що навчаться відрізняти сайти реально цінним і унікальним, осмисленим і якісним контентом від сайтів, розкручених методами ІМІТАЦІЇ якісного иноформационного ресурсу. А поки що за допомогою деяких прийомів, заснованих на знанні алгоритму роботи пошукача, можна зробити Ваш сайт більш «смачним» для пошуковика, і читачі частіше будуть бачити посилання на Ваш сайт у верхній частині результатів пошуку. Така оптимізація змісту сайту називається SEO (Search Engine Optimization). Основні частини SEO – оптимізація семантичного ядра та робота з ключовими словами. Мета SEO – підібрати потрібні слова і розставити їх в певних місцях вашого сайту, щоб сайт сподобався» пошуковику.
Після проведення SEO починається робота по збільшенню кількості посилань на Ваш сайт з інших сайтів (зовнішніх посилань), що дуже ефективно підвищує його помітність і користувачами і пошукачами.. Одна з перших доцільних стандартних процедур – реєстрація в каталогах. Її суть і можливі алгоритми докладно описані в різних статтях. Надалі робота над отриманням зовнішніх посилань ведеться регулярно.
Ще дві важливі групи, які тим більше будуть Вас любити (і сприяти Вашої розкручуванні) чим більше люблять Ваш сайт користувачам пошуковики.
Власники або Web-майстра інших сайтів. Їх основний інтерес, так само як і Ваш – розкручування власних сайтів. І Ваш сайт може їм сподобатися і як джерело додаткової цінної інформації їх власним читачам (і тоді вони розмістять на своєму сайті посилання на Ваш сайт!), і як популярний у пошукачів ресурс (і тоді вони попросять Вас – не безкоштовно! – розмістити на Вашому сайті посилання на їх сайт). Тобто через таке співробітництво Ви одночасно і просуваєте сайт, і заробляєте гроші.
Інтернет-сервіси з розкручування сайтів. Вони не стільки зацікавлені у змістовному наповненні сайту з точки зору користувачів, скільки в розкрученості Вашого сайту в пошукових системах. Таким системам більш вигідно розміщувати свої посилання на розкручених сайтах, оскільки їм (і автоматично Вам!) за це платять більше їх замовники.
Один з найбільш ефективних способів розкручування сайту – просування статтями.
Дуже ефективне ПРОСУВАННЯ САЙТУ СТАТТЯМИ, яке одночасно і приваблює користувачів, і підвищує привабливість сайту для пошукових систем. Цей вид діяльності включає, крім іншого:
· копірайтинг (написання авторських текстів);
· рерайтинг (творче переписування чужого тексту іншими словами);

· розмноження текстів (оптовий рерайтінг, робиться за допомогою спеціальних програм).

Ці способи ефективні самі по собі, так і в комплексі з іншими прийомами розкрутки. Плюс на цьому можна заробляти і самому.

Як швидко можна розкрутити сайт АБСОЛЮТНО без первинних грошових витрат, і скільки для цього потрібно часу і знань.
Розкрутка сайту з нуля займе за часом приблизно:
· 1-2 дні на оплату реєстрацію домену та хостингу; тепер Ваш сайт існує фізично, але він абсолютно порожній;
· 2-5 днів – створення структури сайту (створення контенту головної сторінки, створення структури та контенту внутрішніх сторінок сайту), первинна розкрутка (реєстрація в каталогах і пошукових системах);

· приблизно місяць – середній час індексації сайту в Яндексі – найбільш потужному російському пошуковику (Гугл – Google – зробить це швидше, але російські пошуковики цінніше з точки зору припливу користувачів).

Вітаю, Ваш сайт пройшов первинну розкрутку. Тепер ви все життя будете займатися його просуванням. Бажаю удачі і успіху!

 

Скільки часу піде на отримання мінімально необхідних знань з розкручування сайтів, якщо їх немає прямо зараз?
Що стосується первинної інформації, необхідної, щоб, не маючи практичного досвіду, приступити до реальних кроків по втіленню ідеї власного розкрученого сайту в життя, то Ваш покірний слуга, набравши в Яндексі фразу «як розкрутити сайт?», знайшов всю необхідну для старту інформацію і детально вивчив її приблизно за 2-3 дня.

Категория: Технологии | Добавил: 329 (24.11.2016)
Просмотров: 1156 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 smile033  
0
Я задумувалась про подібне питання, але воно стосувалось мого інтернет-магазину,я по цій статті https://www.imagecms.net/blog/e-commerce/kak-privlech-pokupatelei-v-internet-magazin зрозуміла в якому напрямку рухатись і як знайти покупців та розкрутити сайт

Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz