Воскресенье, 05.05.2024, 02:09
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Интересное [71]
Цікаві статті
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Интересное » Интересное

Перевезення велосипеда в літаку

Вельми непросто перевозити велосипеди літаками. По-перше у кожної авіакомпанії свої правила перевезення велосипедів і вони можуть бути радикально протилежними - у одних велосипеди дозволяється перевозити абсолютно безкоштовно , а в інших тільки платно , навіть якщо їх повністю розібрати і упакувати . По-друге , велосипед летить окремо від вас ! При провезенні велосипеда в поїзді ви можете самостійно акуратно закинути велосипед на третю полицю , а у випадку з літаком його будуть закидати вантажники з аеропорту .

В авіакомпаній існують різні ліміти на габарити вантажу і вага багажу ( 20 , 25 , 30 і 35 кг). Зазвичай завжди весь багаж пасажира зважують , а от за габаритами вантажу стежать рідко. Навіть якщо розміри вашого велосипед будуть на кілька сантиметрів перевищувати максимально допустимі , то навряд чи через це вас не пустять в літак. Якщо у авіакампаніі ліміт по вантажу 20 кг , то тільки сам велосипед разом з усіма аксесуарами важить близько 16 -ти кілограм. На решті багаж залишається зовсім мізер ваги. Доведеться вдатися до невеликих хитрощів - розосередити по кишенях найважчі речі, наприклад , педалі , і якомога більше одягу одягнути на себе. Якщо у когось багато багажу , а у когось мало , то надлишок вантажу можна віддати цьому учаснику походу. Скільки важить багаж кадого учасника можна перевірити за допомогою ваг , які зазвичай є в кожному аеропорту .

Як перевозити велосипед в літаку? Спершу вам належить уточнити правила перевезення велосипедів у авіакомпанії , квиток якої ви хочете придбати. Ці вимоги треба знати до того , як ви купили квиток. Наприклад , в правилах авіакомпанії KLM пару років тому було вимозі про перевезення велосипеда тільки в жорсткій упаковці ( картонній коробці) , причому за кожний кілограм маси велосипеда додатково стягувалася 1 % від ціни квитка. Тобто вартість квитка зростала мінімум на 15-18 %. Крім того з'являлася проблема пошуку коробки на зворотному шляху - справді не будеш же весь похід кататися з тієї коробкою , з якою прилетів з дому. Ще один приклад: чеські авіакомпанії в 2003 році ввели з правила , за якими повністю розібраний велосипед зі знятими і жорсткому прив'язаними до рами кермом , педалями , колесами вважався як звичайний багаж і оплачувався також як багаж ( при неперевищення загального ліміту ваги він взагалі не оплачувався ) . При цьому навіть не потрібен був чохол , тоді як зазвичай всі інші авіакомпанії вимагають чохол.

Що робити , щоб при перельоті не поламати ваш велосипед або не втратили окремі його деталі ? Тут точних рекомендацій дати не можна , але загальні рекомендації будуть такими : велосипед потрібно упакувати в чохол , переднє колесо потрібно надійно прикріпити з правого боку рами (там де знаходяться перемикачі ), заднє колесо краще не знімати , а вилку для збереження жорсткості зафіксувати спеціальної розпіркою . Ці розпірки можна купити або зробити самостійно з осі з нанесенням різьбленням і чотирьох гайок. Всі додаткові аксесуари (ліхтарі , велокомп'ютери ) і крила краще зняти .
Категория: Интересное | Добавил: 329 (23.03.2014)
Просмотров: 744 | Комментарии: 1 | Теги: Велосипед, літак | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz