Понедельник, 29.04.2024, 14:14
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Другое [84]
Інше
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Другое » Другое

Що вибрати Газоблок або Піноблок?

Багато хто мріє побудувати гарний і затишний будинок, наприклад, з газоблоку або піноблоку (найпопулярніші матеріали). Але при виборі матеріалу починають з'являтися питання: «Що ж краще? Газоблок або піноблок? ». Адже так важливо, щоб він був екологічним, мав ідеальну форму, великі розміри і невелику вагу. Будь пористий блок, в принципі, відповідає цим вимогам, але все ж між ними є деяка різниця.

Порівняння будови
Газоблоки виготовляються тільки з натуральної сировини: вапна, води, кварцового піску та цементу. При цьому вапно є найважливішим компонентом, який надає матеріалу стабільну якість продукції. Щоб в масі утворилися пори, на стадії виробництва в неї додають алюмінієву пасту. Алюміній не небезпечний для здоров'я і не виділяє шкідливих речовин, що говорить про його екологічності. Завдяки сучасним технологіям газоблок має однорідну структуру, тому його властивості однакові в усіх напрямках.
У процесі виготовлення піноблоків використовують схожу рецептуру: портландцемент, воду, вапно. Однак замість кварцового піску використовують виробничі відходи (доменний шлак, сієніт шлам та ін.). Для піноутворення користуються побічними продуктами виробництва: дубильними екстрактами шкіряної промисловості, подмильний і сульфідним щелком та ін. Через те що склад сировини непостійний і має обмежений термін зберігання, його зміст може коливатися в широких межах. В результаті цього пінобетон володіє непостійністю технічних характеристик по всій масі.

Потрібен газоблок?! Тоді вам сюди: купить газоблок киев.
Газоблоки відмінної якості за доступними цінами.

Порівняння способу виготовлення
Який же матеріал легше виготовити: газоблок або піноблок? Як говорилося вище, пінобетон містить в собі пісок, цемент і воду. Тобто його можна вважати цементно-піщаним розчином, твердеющим в природних умовах. Пористість він отримує завдяки спеціальним хімічних реактивів, які перетворюють масу в емульсію. Одержаний розчин наливають у форми і залишають їх до затвердіння, причому вироби отримують різну форму. Завдяки пористості піноблок знаходить легкість, низьку теплопровідність, відмінну звукоізоляцію, міцність і довговічність.
Зверніть увагу !!! Із за того що процес виробництва піноблоків досить простий, роблять його на кожному кроці, але в більшості випадків якість його дуже погане. З вигляду це визначити досить складно і проблемми починаються через кілька років експлуатації.
Газоблок ж виробляється в заводських умовах, так як обладнання для виробництва коштує досить дорого. Відповідно Контроль якості його набагато вище.
Газобетон - теж пористий матеріал і має ті ж достоїнства, що і піноблок. Однак він виробляється зовсім по-іншому. Він містить в собі вапно, пісок, цемент, воду і алюмінієву пудру. Після з'єднання компонентів відбувається хімічна реакція з виділенням газу, в наслідок чого газоблок виходить пористим. Далі його витримують якийсь час, після чого розрізають матеріал за допомогою спеціальних струн. Готові блоки розміщують в автоклаві, де з них випаровується залишилася волога, і він знаходить остаточну форму і властивості.
Отже, порівнюючи газоблок і піноблок, видно, що пеноблок виготовляється значно простіше, але через це страждає його якість.
Порівняння області застосування
Тепер порівняємо галузі використання матеріалів і розберемося, у кого більше універсальності: у газоблоку або піноблоку.
Газоблоки мають однорідну структуру і рівномірний розподіл пір, що робить їх легкими, міцними, а також практично не дають усадку і мають низьку теплопровідність. Крім того, завдяки автоклавного виробництва вони ще й більш вогнестійкі і морозостійкі. Всі ці якості дозволяють використовувати їх для теплоізоляції і зведення несучих стін, перегородок в приватному будівництві. Крім того, вони служать прекрасним заповненням каркасів в монолітному домостреніі.
Газоблок, що висихає в природних умовах, має більш обмежену сферу застосування, оскільки вважається менш міцним, щільним, а також його розміри мають деякі відхилення. Газоблок і пеноблок дуже часто використовують для виконання теплоізоляційного шару.
Піноблоки добре зберігають тепло, захищають від шуму, довговічні і досить легкі. Характеристики міцності матеріалу безпосередньо залежать від його щільності, яка змінюється в залежності від вмісту цементу і піску. Пінобетон зазвичай використовують для зведення перегородок, огорож і несучих стін, які можна піднімати не вище 3-го поверху.
Порівняння вологозахисних характеристик
Незважаючи на всі переконання виробників, обидва матеріали вбирають вологу, тому що мають пори. Пінобетон володіє більш кращим захистом від її впливу, але не набагато краще газобетону. Без додаткового захисту газоблоки або піноблоки будуть вбирати вологу, тому їх обов'язково потрібно обробляти, щоб знизити цю ймовірність.
Порівняння міцності
Міцність газоблоку і пеноблокаУ кого міцність більше: у газоблоку або піноблоку? Щільність піноблоку становить приблизно 650 кг / м2, а газоблоку - 450 кг / м3, тому перший вважається більш міцним. Однак слід пам'ятати про те, що тут набагато важливіше якість цементу, адже при використанні його з шлаками або нижчою маркою починає страждати якість матеріалу. Сьогодні ж виробники роблять такий газоблок, який має щільність - 400 кг / м3, а фортеця - 35 кгс / см², що порівнянно з піноблоком щільністю мінімум 700 кг / м3.
Порівняння кладки
Тепер з'ясуємо, який матеріал вигідніше монтувати: газоблок або піноблок. Піноблок укладається тільки на піщано-цементний шар. І все через те, що він має неточну конфігурацію пінобетонних блоків. В результаті цього будівництво будинку обходиться дорожче, адже будівлі необхідно додаткове утеплення і велика кількість розчину.
Для укладання газоблоків, крім цементного розчину, можна використовувати спеціальний клей, яким виконують тонкі шви. Матеріал має майже ідеальну конфігурацію (відхилення за розмірами не більше 1 мм). Така тонкошовную кладка знижує трудовитрати. Хоча клей коштує в 2 рази дорожче розчину, зате він витрачається в кілька разів менше. В результаті завдяки такій кладці виходить в 3 рази знизити витрати.
Такі невеликі шви не тільки зменшують витрати, але і витрати, необхідні для підтримки оптимальної температури всередині будівлі. В основному тепло втрачається через «містків холоду», а така кладка не дає їм виникнути, а також знижує витрати на опалення. В результаті цього на стіні не з'явиться конденсат, який провокує виникнення цвілі й вогкості. Газобетон не вимагає додаткового утеплення (за умови достатньої товщини стіни), так як має високу теплоємність і укладається досить щільно. Це дозволяє заощадити кошти на теплоізоляції і її монтажі.

Категория: Другое | Добавил: 329 (05.04.2015)
Просмотров: 1585 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz