Пятница, 09.06.2023, 15:15
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Другое [84]
Інше
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Другое » Другое

Хочеш стати розумнішими - займися любов'ю!

Виявляється , між сексом і інтелектом існує прямий зв'язок. Сприятливий вплив занять любов'ю за стан здоров'я людини і , в кінцевому рахунку , на його розумові здібності довела група італійських учених з університету Павіа . У ході досліджень з'ясувалося , що у закоханої людини нерви ростуть помітно інтенсивніше , ніж , наприклад , у самотніх людей - що , в свою чергу , підвищує кмітливість і швидкість реакції. Простіше кажучи , робить людину розумнішою .

     Пояснюється цей парадокс просто . По-перше , секс стимулює весь організм. Корисні речовини під час статевого акту надходять у мозок набагато інтенсивніше , ніж в « спокійному » стані. По-друге , секс активізує ріст нервових клітин в тій частині головного мозку , яка відповідає за навчання і пам'ять.

     Проте вчені вважають , що виявлений ефект вірний для досить регулярних занять сексом. Вони брали проби і нещодавно закоханих пар - і, навпаки , у пар , що живуть довгого сімейного життям , а також у самотніх людей. Так от , у тих, хто був закоханий недавно , спостерігався найінтенсивніший ріст нервових клітин. Чим більше закохані звикали один до одного, ніж більш звичними ставали їхні стосунки - тим сильніше сповільнювалася активність клітин.

     Розповідаючи про дослідження італійських вчених , інтернет -видання « Медвести » нагадує ще про одну перевагу занять сексом , доведеному дослідниками. Заняття любов'ю сприятливо впливають на рівень стресу , знижуючи його , а крім того , роблять позитивний вплив на мозок. В якості загальновідомого прикладу називається ім'я співачки , поп -ідола Мадонни , яка завжди визнавала свою нестримну любов до заняття сексом - її коефіцієнт інтелекту дорівнює 140 , що аналогічно рівню IQ геніальної людини .

     Раніше було встановлено , що стрес і депресія роблять меншим обсяг області мозку , яка відповідає за навчання і пам'ять - гіпокампу . Фізичні ж вправи та заняття сексом , навпаки , збільшують його .
Категория: Другое | Добавил: 329 (24.03.2014)
Просмотров: 548 | Теги: розум, любов | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz