Понедельник, 29.04.2024, 15:59
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Другое [84]
Інше
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Другое » Другое

Як правильно вибрати вікна?

Вміння зробити правильний вибір - наука надзвичайно важлива. Кілька простих порад допоможуть уникнути стандартних і поширених помилок, в які впадають зазвичай люди, їх вабить і обставинами, і деякими особливостями нашої психології. Наші поради та рекомендації вироблені на основі майже 15-річного досвіду роботи в даній галузі.

У відношенні правильного вибору вікон і дверей слід виділити декілька звичайних і вельми частих помилок, які настільки притаманні середньому покупцеві, що помилки ці скоріше норма поведінки, ніж виняток. Наведемо їх списком. Отже, список поширених помилок і помилок.

Обираєте вікна?! советуем http://oknaplast.od.ua.
Великий вибір вікон та дверей за доступними цінами.

1. Вікна та двері - це прості речі. Розберуся по ходу. Головне, щоб красиво і недорого.

Насправді, сучасні вікна та двері, навіть найпростіших моделей - це досить складні механізми. І розібратися в їх технічних особливостях і тонкощах їх експлуатації - треба терпіння, більше того, на яке ви налаштувалися. Розібратися в них можна і неспеціалісту, але треба включити увагу і терпіння. Інакше, пропустіть щось важливе і зробите вибір, який вас буде засмучувати потім дуже довго. Наша порада - вивчіть властивості товару.

Красиво - це важливо, зрозуміло. Але - другорядне. Головне для вікон і дверей якість - це надійність. Красива двері, яка не працює - нікчемна річ і вам не знадобиться, радувати красою не буде. А ось надійність залежить від того, що оком відразу і побіжно не помітиш. Надійність вікон та дверей залежить від технічних параметрів. Вимагайте, щоб вам про них розповіли в першу чергу. Немає сенсу витрачати час при покупці на обговорення з продавцем красот дизайну. Наша порада - вибирайте самий надійний товар.

Дорого або недорого? Питання - найголовніший. І тут ми всі - раби нашої психології, наших стереотипів і навіть, якщо завгодно, наших пороків. Рада наш простий - визначайте ваше ставлення до ціни не до покупки, а після того, як ви все-все дізнаєтеся про товар. Обиватель надходить зазвичай навпаки: дорого або недорого він порівнює із сумою, яку має або просто заздалегідь вирішив витратити на покупку вікон і дверей. А як можна заздалегідь, не знаючи властивості та якості товару, вирішувати точно, скільки на них витрачати? Це і є помилка поспішності. Визначайте відношення до ціни після вивчення товару і цін ринку, а не до того.

Відносно вибору ціни, в погоні за економією, меншу ціну платите тільки за рівну товар. Ось це тоді буде економія. Та й то, я б активно поцікавився причинами, чому рівний по якостям товар коштує раптом дешевше, ніж у конкурента? У чому підступ? Ринок зазвичай вирівнює більш-менш ціни й однакові товари коштують зазвичай приблизно однаково. Низька ціна може бути сигналом прихованого дефекту товару. Пропозиції з найнижчими цінами і найвищими можна сміливо відкидати і не розглядати.

Ціна товару - це не тільки гроші в касу відразу при покупці. Це і вартість експлуатації, втрати або економії від застосування купленого вами товару. Купівля товару за найнижчою ціною - це просто покупка дешевого товару, але за дорого і в розстрочку - наступні платежі за нього ви почне незабаром вимушено робити, оплачуючи регулярні ремонти або навіть повну заміну товару. І какойсмисл платити дорого - за неякісний товар?

Ціна - це завжди індикатор якості. Але не його гарантія. Це означає, що низька ціна позначає низька якість товару, але і його не гарантує. Висока ціна товару вказує на ймовірне якість товару, але його не гарантує - якість ви повинні перевірити особисто: через вивчення технічних властивостей товару. Плюс - дані про саму торгової марки, її репутації, стажі на ринку. І дані про компанію-продавця: її репутації і стажі на ринку.

Але як не крути, є якась межа суми, який ви готові заплатити. Тоді наш порада така: купіть краще, що за ці гроші можна отримати, і краще числом менше, та якістю вище.

2.Окна та двері - всі однакові. Відмінності - несуттєві.

Дійсно, зовнішню схожість - дуже велике. Але відмінності є. І дуже істотні, при уважному розгляді. Зовнішня схожість - це те, що видно всім. Тому, недобросовісний виробник зробить все, щоб зовні його не надто якісний товар виглядав першокласно. Розрахунок на ледачого покупця, який вникати в деталі не стане, а вправний, як та сорока, тільки блиском.

Значення мають: якість матеріалу. Перевірку хім.состава ви не зможете зробити, але можна бути впевненими в тому, що серйозна компанія не стане хитрувати з якістю матеріалу. Втрата репутації для неї неприпустима. Дрібним компаніям репутація менш важлива. А виживати їм важче. От і змушені багато з них тільки імітувати якість, ховаючи економію туди, де покупець не перевірить. Наприклад, замість належних за стандартами товщин стінок рам з пвх-профілю в 3 мм, вони роблять 1,5-2,5. Дрібниця, скажете? Так це майже в два рази менше витрата матеріалу - во, яка економія. Так само роблять і з металевими підсилювачами всередині профілю, куди клієнт не може заглянути. Вікна та двері з такого тонкого профілю перестануть відкриватися через рік-два, так як просто провиснуть під власною вагою або просто розваляться.

Наша порада - вивчіть деталі. Навіть якщо ви про це не думали до покупки. Попросіть продавця вказати вам на те, що є важливими деталями конструкцій. Заодно і порівняйте кваліфікації менеджерів з продажу - в серйозній компанії менеджери про продукцію знають все і охоче вам все розкажуть. А в фірми-одноденки будуть йти від розмови про деталі, роблячи акцент на нібито перевазі низької ціни. А за якість скажуть щось обтічно - нормальне, хороше, не гірше, ніж у інших, майже як німців і т.п. неконкретна риторика.

3. Вікна та двері поміняю, і всіх делов.

Насправді, вікна та двері - це тільки частина будинку. Хоча і найважливіші. Але їх слід правильно встановити. Погана установка "угробить" навіть кращі вікна та двері. Хороша установка підвищить надійність вдвічі вікон посередніх, економ-класу. Утеплення укосів віконних і дверних прорізів обов'язково. Рішення про аксесуари таких як ролети, решітки, ставні, сигналізація - треба робити до того, як будуть куплені вікна. І при покупці ці питання з віконної фірмою треба узгодити.

Категория: Другое | Добавил: 329 (11.04.2015)
Просмотров: 962 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz