Вторник, 07.05.2024, 22:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Другое [84]
Інше
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Другое » Другое

Як побудувати лазню своїми руками

Як побудувати лазню своїми руками Практично кожен власник заміського будинку або дачної ділянки рано чи пізно замислюється над будівництвом лазні. Це бажання приходить неспроста, так як ще наші предки любили попаритися від душі. Але як побудувати лазню? Зробити це своїми руками, або доручити цю роботу фахівцям?
Якщо ви впевнені в своїх силах, і проводили подібні роботи, то дана задача не покажеться для вас складною. Досить витримати всі правила і норми, які необхідні при будівництві лазні, і вона вдасться на славу!
Якщо ж у вас немає досвіду в будівництві, то краще все-таки звернутися до фахівців. Але при цьому слід бути дуже уважними, оскільки хороших майстрів небагато, а більшість фірм, що пропонують свої послуги, часто лукавлять, видаючи своїх працівників за професіоналів у цій галузі.
Для тих, хто зважився побудувати лазню своїми руками, зараз представлено багато інформації, як в мережі Інтернет, так і на прилавках книжкових магазинів. Чи то справа кілька десятків років тому, коли інформаційний вакуум не дозволяв почати самостійне будівництво. Тоді доводилося шукати справжніх майстрів, привозити їх на місце роботи, терпіти їх капризи і примхи. ... Тепер же ви самі вирішуєте, який буде ваша лазня, з якого матеріалу і в якому стилі буде виконана.

А про утеплення лазні ви дізнаєтесь тут: http://www.tdrkt.ru/.
Все для теплоізоляції, звукоізоляції, стройки та ремонту.

Що дасть вам будівництво лазні своїми руками
В першу чергу це величезне задоволення. Задоволення від того, що ви робите це своїми руками, відчуваєте кожен камінчик, кожне бревнишко. Ви вкладаєте свою душу ...
По-друге, це предмет вашої гордості. Справжній шедевр, який не соромно показати друзям, і похвалитися перед сусідами. А після хорошої парилки не гріх і посидіти в альтанці біля баньки і відмінно розслабитися за гарною бесідою.
Ну, і по-третє, це величезна користь для вашого здоров'я, і ​​здоров'я всієї вашої сім'ї. Адже саме лазня ще з давніх часів лікувала всі хвороби і гнала геть недуги. Перше, що наказував сільський знахар при хворобі - хорошу парну, з віником і воді на травах. Ви не просто отримаєте задоволення, але і значно зміцните своє здоров'я.
Саме тому питання про будівництво лазні не слід відкладати в довгий ящик. Якщо тільки виникла така необхідність, або з'явилася можливість - навіть не роздумуйте. І нехай вас не бентежить питання про те, як побудувати лазню своїми руками, варто тільки почати, і процес піде сам собою.
Для початку варто визначитися, яку саме баню ви збираєтеся будувати. Всього існує кілька різновидів бань:
російська;
турецька;
фінська.
У кожному разі, для будівництва кожної з них слід для початку виконати проект. При складанні проекту враховуються всі нюанси, які визначають майбутню ефективність будівлі, її довговічність і функціональність. Саме при проектуванні можна уникнути прикрих помилок, які часто допускаються при стихійному будівництві.
Як побудувати російську лазню своїми руками
Як побудувати російську лазню своїми руками
Давайте розглянемо, як побудувати лазню, яку здавна звикли зводити наші споконвічні предки - слов'яни. Тобто, ви вже зрозуміли, що мова піде про російській лазні. Чому саме російська лазня? Та тому що вона найбільш оптимальна для нашого клімату, і перевірена століттями, протягом яких російська банька зміцнювала здоров'я і продовжувала життя.
Перше, що необхідно для якісної лазні - хороший матеріал. Основу лазні становить парилка, і для її споруди важливо правильно вибрати дерево для стін і камінь для печі.
Деякі вирішують будувати лазню з цегли, щоб уникнути пожежонебезпечних ситуацій, а також з міркувань довговічності споруди. Але в цьому випадку вони втрачають набагато більше, так як саме дерево здатне «віддавати» ту цілющу силу, якою славиться російська лазня. Та й цегляна лазня вже неможливо буде називатися російської.
З приводу пожаростойкости в наш час можна не турбуватися, так як зараз існує величезна кількість всіляких засобів, які, після обробки поверхонь, не дають дереву запалати і згоріти. Звичайно, для лазні не зовсім прийнятні різні засоби, так як хочеться попаритися в чистій парній, без всяких хімічних домішок. Тому слід зробити грамотний проект, в якому врахувати всі ці нюанси, вірно зробити розрахунки, з розумом провести проводку, і тоді баня вийде на славу.
Отже, ви зважилися побудувати лазню своїми руками, і зайнялися її проектуванням. Перше, над чим необхідно гарненько помізкувати - місце розташування лазні. Ідеальним варіантом буде берег річки, озера або невеликого ставка. При цьому ретельно розрахуйте відстань від води, враховуючи можливість паводку. Після цього слід подбати про відвід використаної води. Кращим варіантом буде каналізація з відстійником. Якщо ж можливість споруди каналізації відсутня, то можна побудувати лазню на невеликому підвищенні, і прокопати вниз невелику канаву, по якій і буде проводитися слив використаної води.
Як тільки місце вибрано, стічні шляху проведені, можна подумати і про розмір лазні. Для цього просто прикидаємо, на яку кількість осіб вона буде розрахована. Зазвичай враховують всіх членів сім'ї, і, виходячи з цього, і визначаються з розміром. Як тільки розмір лазні визначений, починається розрахунок кількості матеріалу, необхідного для зведення постройкі.і

Категория: Другое | Добавил: 329 (12.04.2015)
Просмотров: 984 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz