Довжина електродів 4,5 метрів 1 електрод 3 обмідненим штиря 1,5 міра D14 1 контактний затискач для з'єднання сталевий смугою або проводом 1 стартовий наконечник 1 напрямна головка 3 сполучних муфти Заземлення для будинку, котеджу, дачі, гаража - це навмисне електричне з'єднання електрообладнання або частини електроустановки із заземлюючим пристроєм. Заземлювальний пристрій в свою чергу має складатися із сукупності струмопровідних частин конструкції, що знаходиться в хорошому електричному контакті із землею. Рекомендую зажим заземления провод. Раніше в заміському будівництві як заземлювача і заземлювального провідника переважно використовувався сталевий куточок або металевий стрижень достатнього перетину. Оскільки якість заземлюючого контуру залежить від питомого опору грунту і площі заземлюючих електродів, для досягнення нормативного значення опору заземлення турбувалися проводити широкомасштабні земляні та зварювальні роботи, щоб забити, зварити між собою і закопати на потрібній глибині велика кількість металевих електродів. В цілому, щоб побудувати ефективний заземлюючий контур для будинку або котеджу доводилося йти на великі фінансові та часові витрати, а після будівництва заземлення необхідно було знову приступати до благоустрою території.
userok2008, так ... підкажіть, а як при низькій напрузі до 36 В, через людину провести "будь-який" сили струм!?! Все залежить від того, що Ви плануєте в гаражі робити з ці самим електрикою!?! якщо просто "повісити" тривіальну "лампочку Ілліча", то вішайте і не морочити'те голову ....
А якщо Ви збираєтеся босоніж по гаражу "носитися", і додатково - "заощадити" на ізоляції електропроводки ... Зробити заземлення подібним чином у багатоквартирному будинку не представляється можливим особливо якщо ви живете на дев'ятому поверсі. Існує думка, що при відсутності заземлення можна зробити занулення - з'єднати «земляні» жили відходять до навантаження проводів з нульовим проводом. НІКОЛИ НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО! Крім того, існує таке поняття як «перекіс фаз» коли навантаження нерівномірно розподілена по фазах - у цьому випадку на «нулі» з'являється напруга.
Тому робити таке «заземлення», або скоріше його імітацію просто небезпечно. прошу вибачення ... неуважно прочитав !!!!
Обговорюється проводка в підвалі ... а я про весь гараж !!!! Тоді все простіше ...
Мінімальна відстань між електродами - 1,2 м. Як з'єднувачів електродів можна використовувати сталеву смугу 40 мм. мінімальний переріз повинен бути не менше не менше 50 мм2.Соедіняться смуга з електродами повинна ТІЛЬКИ зварювання!
ніяких болтів! Далі треба завести заземлення зі зробленого контуру в будинок.
Будівництво сучасного контуру заземлення не вимагає спеціальних навичок і може здійснюватися силами однієї людини. Серія статей про блискавкозахисту наземних споруд від прямих ударів блискавки і від її вторинних дій.
|