Ігровий світ настільки зазнав змін за останні роки, що рішення придбати дитині звичайну приставку для ігор, заводить у глухий кут. У цьому випадку найбільш актуальним стає питання, яку консоль купити.
Спочатку варто визначитися: купувати ігрову приставку або потужній комп'ютер. Останній є багатофункціональною системою, однак «залізо» постійно застаріває і щоб грати в потужні новинки, доведеться часто проводити апгрейд, що досить дорого. Сучасні приставки – це цілі розважальні центри, які, в тому числі. дозволяють дивитися фільми, слухати музику і навіть займатися інтернет-серфінгом, але не більше того. Надрукувати текст чи повноцінно працювати в інтернеті ви не зможете.
Портативні ігрові приставки
Людям, які багато часу проводять в дорозі, будуть цікаві портативні ігрові пристрої, тим більше що вони мають додаткові мультимедіафункції. З мінусів: малий розмір дисплею, незручність управління. Та й така приставка не замінить стаціонарний ігровий центр.
Стаціонарні приставки
На сучасному вітчизняному ринку ігрових приставок є 3 основних виробника: Nintendo, Microsoft і Sony, два останніх постійно борються за першість. Самий привабливий дизайн має приставка від Microsoft з її формами хайтек, дизайн PS більш практичний, Wii має найменшу вагу. Хоча для геймера зовнішній вигляд приставки не важливий.
Выбираете приставку?! Рекомендуем купить nintendo switch. Сделать это можно здесь: http://retromagaz.com/.
При виборі стаціонарних ігрових приставок необхідно звертати увагу на її характеристики, що впливають на продуктивність. І Xbox 360 і PS3 мають багатоядерні процесори, хоча в ігрових приставках більше значення мають відеокарти, які в обох пристроях, видають відмінна якість графіки. Варто звернути увагу, що обидві приставки читають диски, а пристрій від Sony ще і Blu-ray. А ось Wii вміє тільки грати. Але зате Ниндендо оснастили свою віртуальними джойстиками, з допомогою яких можна керувати грою інтуїтивними жестами. Подібні рішення є і у суперників, але купуються окремо і коштують не мало.
У кожного пристрою є своя бібліотека ігор, а от таких, щоб підходили для всіх пристроїв мало і вони рідко виходять. Найкраща дитяча бібліотека у Nintendo, але їм далеко до реалізму суперників. В арсеналі Playstation велика кількість ігор, створених за мотивами мультиків і фільмів. Всі три приставки підтримують використання веб-служб, найбільш зручний сервіс Microsoft. У Нінтендо інтернет сервіс представлений у вигляді каналів, що надають відповідну послугу або інформацію.
|