Бажання жити за містом народжується з кількох причин. По-перше, переїзд з міської квартири в свій будинок може вирішити проблему нестачі житлової площі. По-друге, проживання в сільській місцевості робить позитивний вплив на здоров'я та психо - емоційний стан людини. По-третє, якщо біля будинку є присадибна ділянка, можна зайнятися вирощуванням квітів, овочів, плодових дерев і чагарників.
Вибрати будинок для постійного проживання - завдання далеко не найпростіша.
Перш за все, необхідно визначити, на якій відстані від міста хотілося б придбати житло. Чим ближче, тим дорожче коштують будинку. Найчастіше вибір падає на 30-ти кілометрову зону, щоб при необхідності не витрачати багато часу на поїздки в місто. Потім потрібно подумати, в якому населеному пункті Вам хотілося б проживати: у великому селищі, в невеликому селі чи, може, взагалі відокремлено від людей. Тут треба зауважити, що чим більший населений пункт, тим розвиненіша інфраструктура краще під'їзна дорога і напевно є громадський транспорт. Але якщо у Вас свій автомобіль, то при наявності хорошої дороги, проживати можна і в малонаселених місцях.
Обираєте житло?! Тоді вам сюди: http://home-vs.com/sale-living-estate.html.
Великий вибір житла за доступними цінами.
Кожен знайде собі підходяще.
Наступним крок - це вибір самого будинку. І тут треба визначити критерії, за якими цей вибір буде здійснюватися. З якого матеріалу побудований будинок, яка його площа, скільки йому років, чи є присадибна ділянка і яка загальна ціна.
Якщо за описом власника будинок Вас зацікавив, необхідно з'їздити і зробити ретельний його огляд. Ось тут треба бути дуже уважним. Під'їжджаючи до будинку, оцініть стан дороги, наявність магазинів та інших об'єктів, сам населений пункт, в якому, можливо, Вам доведеться жити. Тепер погляньте на сам будинок, яке враження на вас справляє зовні сама будова, ділянка, паркан і т.д. Це допоможе вам скласти свою думку про нинішні власників будинку.
Якщо будинок Вам сподобався, попросіть показати і ретельно перевірте свідоцтва про право власності на сам будинок і на присадибну ділянку, а так само перегляньте домову книгу, де вказано, хто прописаний в цьому будинку. Встановивши юридичного власника, перевірте документи і в нього. Не соромтеся попросити квитанції на оплату комунальних послуг та електроенергію. По-перше, Ви будете точно знати, скільки доведеться щомісяця платити, а по-друге, чи немає заборгованості з оплати.
Якщо про умови покупки будинку Ви домовилися, то наступним кроком буде підготовка до оформлення угоди. Бажано скласти попередній договір купівлі-продажу. Для супроводу угоди і підготовки всіх документів краще звернутися за допомогою до фахівця в ріелторські або юридична агентство.
|