До сучасного опалювального приладу висувають дві головні вимоги: висока тепловіддача і довговічність. Практика останніх років показує, що подвійний метал (біметал) має оптимальне співвідношення цих параметрів.
Ціни на газ регулярно підвищуються, тому жителі країни все частіше замислюються про радіатори, що поєднують в конструкції сталь і алюміній. Щоб не витратити гроші даремно, потрібно отримати більше інформації про біметалевих радіаторах.
Критерії вибору
Тепловіддача
Цей параметр багато в чому залежить від зовнішньої алюмінієвої оболонки. ККД конструктивного поєднання сталі та алюмінію перевершує аналогічний показник у алюмінієвих радіаторів - стандартна модель забезпечує тепловіддачу до 195 Вт Тому при виборі між алюмінієвим і біметалічним приладом перевага останнього очевидно. Обрати та придбати можна тут.
Довговічність і надійність
У якісному радіаторі товщина внутрішньої сталевої оболонки становить 2,5 мм, витримуючи робочий тиск до 40 атмосфер.
Дизайн
Крім відмінних експлуатаційних характеристик біметалевих радіаторів, зовнішній вигляд моделей теж на висоті. Вони чудово вписуються в інтер'єр будь-якого приміщення. Поверхня обігрівача покрита міцної фарбою, яка з часом не тріскається і не отшелушивается.
Розрахунок кількості секцій
Моделі біметалічних радіаторів продаються у вигляді секцій, упакованих по 5-10 штук. Кожна секція обігріває приблизно 2 кв. м. приміщення. Щоб оцінити необхідну кількість секцій для однієї кімнати, потрібно виконати нескладний розрахунок:
помножте площа кімнати на 100 Вт;
отриманий результат розділіть на показник тепловіддачі однієї секції радіатора, який ви бажаєте придбати.
Зазначений алгоритм дій підійде для квартир в панельних і цегляних багатоповерхівках. Господарям приватних будинків знадобиться професійний розрахунок з урахуванням теплопровідності всіх конструктивних елементів: покрівлі, стін, підлоги і т. Д. Звичайно компанії безкоштовно проводять такий розрахунок своїм клієнтам.
|