Четверг, 18.04.2024, 21:38
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Каталог статей | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Категории раздела
Українською [128]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Ответы на вопросы / Відповіді на запитання
Главная » Статьи » Українською » Українською

Як вибрати джакузі

Гідромасажні ванни впевнено завойовують все більшу популярність. На вітчизняному ринку в даний час їх представлена ​​велика кількість різноманітних видів. Вибрати модель, яка буде зручною, надійною, довговічною, основне завдання тих, хто хоче насолодитися незвичайними відчуттями під час прийняття ванни і перетворити цю гігієнічну процедуру в свято.

Ванни розрізняються матеріалом, з якого виготовлений корпус, габаритами, дизайном, набором функцій. Щоб визначитися яку гідромасажну ванну вибирати, в першу чергу необхідно визначитися, для яких цілей вона купується. Гідромасажна ванна в найбільш простий комплектації оснащена декількома форсунками, системою патрубків, насосом, пневматичним пультом управління.

Обрайте найкращі джакузі тут: джакузи для улицы цена. Джакузі які підійдуть вам по всім критеріям.

Перше, на що необхідно звернути увагу, це матеріал корпусу. Їм може служити акрил, сталь або чавун. За останні роки акрилові ванни набули найбільшої популярності. Вони при достатній теплоємності відрізняються легкістю, при цьому акрил, з якого виготовляються сучасні ванни, дає можливість втілювати в життя будь-які розміри і форми. Це може бути оригінальна кутова модель, у вигляді багатокутника, крапельки, серця.

Розмір ванни можна вибрати на одній чи декільком особам. Акрилові ванни в догляді не складні, до того ж вони легко реставруються. Сталеві ванни дешеві, легкі. Однак їх для звукоізоляції необхідно оснащувати гумовою прокладкою або додатково зміцнювати. До того ж вони недовго тримають тепло. Доведеться відмовитися від варіанту зберегти тепло, заповнивши простір під ванною монтажною піною, оскільки буде практично неможливо дістатися до зливу і місця кріплення форсунок. Чавунні емальовані ванни чудово зберігають тепло, але доглядати за їх емалевим покриттям досить не просто. Та й дизайн чавунних ванн особливою різноманітністю не відрізняється. Оскільки метал дуже товстий, то при встановленні форсунок дуже часто залишаються зазори, що загрожує протечками.

Наступним пунктом, який не можна оминути своєю увагою, є двигун. У більшості моделей передбачається один двигун потужністю 750 - 900 Вт. Якщо вже ванна укомплектована безліччю різних функцій, то потужність повинна бути 1500 Вт. Можлива установка додаткового двигуна, але простіше зробити це при акрилової ванні. Якщо гідромасажна ванна укомплектована тільки водяним насосом, регулювання сили б'ють струменів води обмежена. Цього буде цілком достатньо для невеликої гідромасажною ванни.

Якщо ванна оснащена додатково компресором, масаж виходить набагато більш інтенсивним. Повітряно-водяний струмінь, в такому випадку, без втрати сили удару, пролітає відстань в 70 см. Для масажу спини, крім того, додатково можна встановити окремий насос, який управляється пультом, що дає можливість автономно вимикати і включати його і регулювати силу масажу. Форсунки для ванн виготовляють з латуні або пластику. Хоча пластикові не надто довговічні, але їх набагато простіше міняти, ніж металеві. Також краще придбати регульовані форсунки, щоб була можливість вибирати кут подачі води, збільшувати або зменшувати силу струменя.

Стандартний набір бічних форсунок - шість, з кожного боку по три. Нерідко загальний гідромасаж доповнюється спинним масажем, отже, гідромасажна ванна доповнюється невеликими форсунками в області спини. Їх кількість може бути до шістдесяти штук. Але слід враховувати, що велика кількість отворів зменшує тиск струменя, тому знижується загальний масажний ефект.

Різні моделі гідромасажних ванн можуть гарантувати десяток масажних режимів, серед яких режим пробегания хвилі, східного масажу, пульсуючого масажу.

Гідромасажна ванна може комплектуватися змішувачем, який перемикає напрямок подачі води. Управління гідромасажем здійснюється за допомогою пульта, який може бути електронним чи пневматичним. Електронний пульт в порівнянні з пневматичним, більш функціональний, дає можливість задавати додаткові режими роботи.

Всі додаткові аксесуари не відіграють такої важливої ​​ролі в функціонуванні ванни, вони просто роблять процес прийняття ванни приємним і комфортним.

Категория: Українською | Добавил: 329 (15.06.2016)
Просмотров: 870 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Сделать бесплатный сайт с uCoz